banner84

'CHP İlçe Başkanı'ndan seçim yorumu

Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Coşkun Karadağ, Antalya Büyükşehir’de seçimi açık aran kazanacaklarını söylerken Alanya konusunda ise temkinli konuştu.

'CHP İlçe Başkanı'ndan seçim yorumu

Özgür YILMAZ

31 Mart’ta yapılacak Mahalli İdareler Seçimi öncesinde son düzlüğe girildi. Geçtiğimi hafta sandık görevlileri konusunda görev dağılımın yapıldığı okul sorumlularının belirlendiği CHP’nin haftalık olağan toplantısında açıklayan ilçe başkanı Coşkun Karadağ, “Seçim ziyaretleri kapsamında görüştükleri vatandaşın en büyük sorunun işsizlik olduğunu çarenin ise Millet İttifakı adaylarından geçtiğin belirtti. Karadağ, Böcek ve Sönmez tarafından istihdama yönelik projeler açıklanıyor. Bunlar arasından hayvancılık ve tarım var. Halkımıza bunları yaptığımız ziyaretlerde anlatıyoruz” dedi.

Konaklı’da yapılan mitingin beklenenden daha kalabalık olduğunu ifade eden Coşkun Karadağ, kamu oyundan aldığımız tepkiye göre seçimi büyük ihtimalle kazandık görünüyor. Antalya Büyükşehri Belediyesinin Muhittin Böceğin kazanacağı kesin. Alanya’da ise büyük ihtimalle Abdullah Sönmez ile seçimi kazanırız” diyerek ihtiyatlı konuştu.

Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2019, 16:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107