banner84

CHP, İmamoğlu için kampanya başlattı

CHP Alanya İlçe Başkanlığı, YSK'nın kararıyla 23 Haziran'da yeniden yapılacak olan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinde İmamoğlu'na destek için harekete geçti

CHP, İmamoğlu için kampanya başlattı

Yüksek Seçim Kurulu'nun (YSK)  İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı için seçim yenileme kararının ardından, CHP kesimi ayaklandı. Karar ile birlikte Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Alanya İlçe Başkanlığı, Ekrem İmamoğlu için harekete geçti. CHP, tüm İmamoğlu sevenleri ve vatandaşları 'Herşey Çok Güzel Olacak' sloganı eşliğinde yeni bir kampanyaya davet ettiler.
SEÇİM KAMPANYASINDA KULLANILACAK
CHP, İstanbul seçimlerinde yeni kampanya döneminde kullanılmak üzere başlattığı bağış kampanyasında, vatandaşları 20'şer lira bağış yapmaya çağırdı. Bağış yapılırken mutlaka bağışcının kendi T.C. numarasını da belirtmesi, aksi takdirde paranın İmamoğlu yerine Hazine'ye aktarılacağı bildirildi. Ayrıca CHP tarafından, bağışta bulunanların Alıcı ismine 'Ekrem İmamoğlu' değil, 'Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezi' yazmaları gerektiği, bazı bankaların alıcı ismi nedeniyle gönderilen paraları iade ettiği ifade edildi.
'YİNE BAŞARACAĞIZ'
İlçe Başkanı Coşkun Karadağ, " Vatandaşlarımız seçim dönemi İstanbul'da olmasalarda yüreklerini ortaya koyarak kampanyamıza destek olup demokrasimize sahip çıkabilirler" dedi. Kampanya kapsamında herkesi birlik olmaya çağıran Karadağ, "Biz birlikte yaparız dedik ve Ekrem Başkanla yine birlikte başaracağız" açıklamasında bulundu.

Güncelleme Tarihi: 09 Mayıs 2019, 15:52

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER