banner84

CHP yeniden yapılandı

**

CHP yeniden yapılandı

 CUMHURİYET Halk Partisi(CHP) İlçe Başkanlığı görevine getirilen Bülent Kocabaş, yeni yönetim kurulu üyeleri arasında görev dağılımı yaptı. CHP'li Başkan Kocabaş, parti teşkilatında düzenlenen basın toplantısında, yeni yönetiminde yer alan isimleri tek tek tanıttı. Buna göre, Örgütlenme ve Örgüt Yönetiminden Sorumlusu Başkan. Yardımcılığına Ali Gök, İletişim Tanıtım Basın ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Başkan Yardımcılığına Av. Onur Demir, Seçim ve Hukuk İşleri Sorumlusu Başkan Yardımcılığına Av. Hasan Çoşkun, Meslek Kuruluşları Sendikalar ve Sivil Toplum Kuruluşları Sorumlusu Başkan Yardımcılığına Banu İlayda Özgenç, Bilişim Sorumluluğuna Hatice Yetkin, İlçe sekreterliğine Ercan Aksungur, İlçe Saymanlığına Mahmut Tuncer, Eğitim Sekreterliğine ise Serpil Daş getirildi.

CHP'DE YENİ ANLAYIŞ
CHP İlçe Başkanı Bülent Kocabaş, yeni yönetimin ilkelerinin, yapıcı bir siyasetin, birlik bütünlüğü sağlayıcı, eleştiri ve özeleştiriye açık bir anlayışın öncüsü olacağını açıkladı. CHP'li Bülent Kocabaş,
"İlçemize ve partililerimize hizmet etmek, ilçemizin sorunlarına çözmek ve yapıcı önerilerimizle yeni bir siyasi anlayışı benimsetmek istiyoruz. CHP'nin ilçemizde daha da güçlenerek ve birleşerek büyümesi için yapıcı bir siyaset tarzını benimseyeceğiz. Ülkenin sorunlarında uzak kalmayan duyarlı bir yönetim olarak anılmak istiyoruz. Bu perspektifle de çalışarak, partimizin halkçı yüzünü insanlarımıza göstereceğiz. Gazipaşa CHP yönetimi olarak, önümüzde ki Cumhurbaşkanlığı seçimine en iyi şekilde konsantre olarak hazırlanacağız. Geçmişte partimize değer vermiş ve görev almış insanların bilgi ve görüşlerini de alarak,  bütünleyici bir siyasi anlayışı, güzel olanlara destek vererek bütünleyici ve insancıl bir muhalefet anlayışı benimseyeceğiz” dedi.
YÖNETİMDEKİ İSİMLER
Çiçeği burunda CHP İlçe Başkanı Bülent Kocabaş’ın yönetiminde şu isimler yer alıyor: Ercan Aksungur (işadamı), Ali Gök (Emekli Öğretmen), İlayda Özgenç (Mimar), Hasan Coşkun (Avukat), Onur Demir (Avukat), Mahmut Tuncer (Komisyoncu), Zeynep Yılmaz (Emekli Öğretmen), Serpil Taş (Emekli Öğretmen), Özgür Gür (Harita Teknikeri), Hatice Yetkin (Emekli Bankacı), Cengiz Yaman (Esnaf) ve Yakup Özalp.
Güncelleme Tarihi: 26 Mayıs 2014, 09:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner157