banner84

CHP’de komiteler oluşturuldu

CHP Alanya İlçe teşkilatı bir tarafından kongre öncesinde kulis çalışmalarını yürütürken diğer taraftan ise oluşturduğu komiteler ile yönetim kurulunu daha aktif çalışmaya sevk ediyor. Ağustos ayında oluşturulan 6 komitede 23 CHP ve İYİ Partili görev yapıyor. 

CHP’de komiteler oluşturuldu

-Özgür YILMAZ
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Alanya İlçe Teşkilatı, yönetim kurulu üyelerini daha aktif çalıştırmak için yeni komiteler oluşturdu. Oluşturulan komitelerde kimlerin görev aldığı ise ilçe teşkilatı girişinde panoya asılarak partililere duyurulmaya çalışılıyor.
İŞTE KOMİTELER VE ÜYELERİ
CHP, İYİ Parti’den de bazı komitelere üye aldı. Etkinlik Komitesi, Gülçin Güner, İrfan Akgün, Halime Dim Ceylan ve Müge Gezginci. İttifak Çevre Komitesi, Gülçin Güner, Mustafa Aras, Hüseyin Kaya, Gökhan Sipahioğlu, Nazmi Zavlak, Tuğba Arslan, Ömer Kütük ve Fikret Arık. İttifak Esnaf Komitesi, Mustafa Eroğlu, Ali Hancı, Osman Aksoy, İbrahim Çelik, Emin Gümüş ve Halit Öztürk. İttifak Turizm Komitesi, Gülçin Güner, Serkan Salvur, Gümrah Gürsoy, Hüseyin Onat Cihanoğlu ve Alper Kan. Büyükşehir Proje Üretme Komitesi, Mustafa Aras, Erkan Demirci, Gökhan Sipahioğlu, Ali Hancı, Halime Dim Ceylan, Müge Gezginci ve Nazmi Zavlak. Yönetim Mahalle Temsilcisi Komitesi, Mustafa Aras, Mustafa Eroğlu, Gökhan Sipahioğlu ve Tekin Açıkalın’dan oluşturuldu. Komitelerin kendi alanlarında faaliyetleri kontrol edip, projeler üreterek özellikle büyükşehir belediyesine bu noktada yönlendirme, sorunları daha erken tespit etmek ve yarın seçim varmış gibi vatandaşla temas halinde olunması da amaçlanıyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107