banner84

CHP'de son kongre

CHP Eski Kurucu İlçe Başkanı Avukat Raif Karagöz’ün vefatı nedeniyle ertelenen CHP Alanya Kadın Kolları Kongresi bu Pazar ALTSO Konferans Salonu’nda gerçekleşecek.

CHP'de son kongre

- Rayıf DOĞRULU

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)  Alanya 2. Kurucu Başkanı Avukat Raif Karagöz’ün vefat haberinin ardından, 16 Şubat’ta gerçekleşecek olan CHP Alanya İlçe Kadın Kolları Olağan Kongresi için ertelenme kararı alınmıştı. Kadın Kolları Başkanlığına tek aday olarak girecek olan Didem Karagöz’ün babası olan merhım Raif Karagöz’ün tek isteğinin kongre salonunda olması dileğini İlçe Başkanı Coşkun Karadağ açıklamıştı.
KONGRE PAZAR GÜNÜ
CHP Genel Merkezi’nin kongreler sürecini başlatmasının ardından CHP Alanya İlçe Kadın Kolları Olağan Kongresi 23 Şubat Pazar saat 11.00’da ALTSO Konferans Salonun’nda gerçekleştirilecek.
SİYAH ZEMİNDE PAYLAŞILDI
CHP Kadın Kollarında tek aday Didem Karagöz’ün babası Av. Raif Karagöz’ün vefatı sonrası gerçekleşecek kongrenin davet tasarımının siyah zemin olarak paylaşılması, CHP Alanya İlçe Başkanlığı’nın ve Karagöz ailesinin 2. Kurucu İlçe Başkanı Raif Karagöz’ün anısına dikkat çekmek için tasarlandığı düşüncesini akıllara getirdi.

Güncelleme Tarihi: 21 Şubat 2020, 22:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107