banner84

Chp'den Alanyalı'ya mesaj var

Günlerdir Alanya’ya her gün gelen Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Antalya Milletvekili Adaylarının Alanyalılara, mesajı var. 7 Haziran Pazar günü yapılacak genel seçim öncesi Mustafa Akaydın, Devrim Kök, Figen Çalıkuşu, Niyazi Nefi Kara, Rafet Zeybek ve CHP Alanya İlçe Başkanı Şengül Yeşildal, Alanya Halkını iktidarda buluşmaya davet etti.

Chp'den Alanyalı'ya mesaj var

Figen Çalıkuşu: Alanya’da ayak basmadık yer bırakmayan CHP Antalya Milletvekili Adayı Figen Çalıkuşu,” Haydi Alanya, sizi umutsuzluğa sürükleyen, sizi mutsuzluğa sürükleyen bu anlayışı 7 Haziranda sandığa gömelim. CHP’ye destek olalım. Güzel Alanya CHP ile şahlanacak. Alanya Hak eden değeri CHP iktidarında bulacak” dedi. Çalıkuşu, asgari ücretle çalışan tüm vatandaşların CHP iktidarında 1.500 TL olacağının mesajını verdi.

Mustafa Akaydın: Alanya’ya sıkça gelerek çalışmalarına Alanya’da ağırlık veren CHP Antalya Milletvekili Adayı Mustafa Akaydın, Büyükşehir yasasının getirdiği sorunları CHP İktidarında çözeceklerini sıkça vurguladı. Akaydın,”Antalya Büyükşehir yasasından çok çekti. Gelin omuz omuza verelim CHP’yi 7 Haziranda iktidara taşıyalım” dedi.

Devrim Kök: CHP Antalya Milletvekili Adayı Devrim Kök, Alanya’da sürdürdüğü çalışmalarda Alanya’ya CHP olarak çok değer verdiklerinin altını çizdi. Kök,”Alanyalılar 7 Haziranda CHP’yi birinci parti yapacaklar. Diğer siyasiler gibi Alanyalıları kandırmayacağız Alanya’yı il yapacağız. Sözümüz var İl yapacağız” ifadelerini kullandı.

Niyazi Nefi Kara: Halkın Doktor’u olarak bilinen CHP Antalya Milletvekili Adayı Niyazi Nefi Kara,”Yaşanacak Bir Türkiye’yi Alanyalılarla birlikte kuracağız. Biz sözümüzü verdik. CHP iktidarında turizmi 12 aya yayacağız. Alanya’da ve Türkiye’de işsizliği tarihe gömeceğiz”dedi.

Rafet Zeybek: CHP’nin Emekli Savcı Milletvekili Adayı Rafet Zeybek,”Adaletin herkese eşit, tafralı olmayan bir adalet sistemini CHP iktidarında yeniden inşa edeceklerinin sözünü verdi. Zeybek,”Bende emekliyim. Emeklilere Ramazan ve Kurban Bayramında birer maaş ikramiye vereceğiz” şeklinde konuştu.

Şengül Yeşildal: CHP Alanya İlçe Başkanı Yeşildal,”7 Haziranda gelin oy verin. CHP İktidarında Yaşanacak Bir Türkiye’yi hep birlikte kuralım. CHP iktidarında buluşalım”dedi.

Güncelleme Tarihi: 05 Haziran 2015, 15:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107