-Alkın BİRİCİKü
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Antalya Milletvekili adayı Murat Özçelik ve CHP Alanya İlçe Örgütü, seçime sayılı günler kala çalışmalarına hız kazandırdı. Konaklı ve Payallar Hal esnafını ziyaret ederek, seçim çalışmalarını sürdüren CHP, Alanya’da sıkılmadık el bırakmıyor. CHP’nin hal ziyaretine Antalya milletvekili adayı Murat Özçelik, CHP Alanya İlçe Başkanı Coşkun Karadağ, Demokrat Parti (DP) Alanya İlçe Başkanı Hilmi Lök, CHP Alanya yöneticileri ve partililer katıldı. Özçelik, Konaklı ve Payallar Hal esnafının ardından bölge halkı ve bölge esnafıyla da bir araya gelirken, vatandaşlara da broşür dağıtarak Türkiye İkinci Yüzyıl’ında yapacakları projelerden bahsetti.
CHP’den Batı çıkarması
CHP Antalya Milletvekili adayı Murat Özçelik ve CHP Alanya İlçe Örgütü, Konaklı ve Payallar Hal esnafını ziyaret ederek desteklerini istedi.
Muhabir: Bedia UYAR
Trend Haberler
Alanya sahillerinde vatandaşları bezdirdiler: Alkol içerek...
Alanya'da Başkan Böcek'e saygısızlık: Ne yaparsa yapsın memnun edemedi
Esnafın işleri bıçak gibi kesildi: Antalya'da o sektör iflasa sürükleniyor
Alanya'nın yeni kabusu: Kiracıların başına dert olacak!
Beklenen projede sona gelindi: Alanya kavuşmak için gün sayıyor
Alanya'da bu görüntü pes dedirtti: Faciaya davetiye çıkarıyor