banner84

CHP'nin seçim komitesi hazır

Parti genel merkezinin, Cumhurbaşkanı Adayı olarak Prof.Dr. Ekmeleddin İhsanoğlu'nu açıklamasının ardından, Cumhuriyet Halk Partisi Antalya İl Başkanlığı, seçim komitesi kurdu

CHP'nin seçim komitesi hazır

 Konuya ilgili bir süredir çalışma yürüten CHP Antalya il başkanlığı, ağustos ayı içerisinde gerçekleşecek cseçimlerine yönelik seçim komitesinde yer alacak isimleri netleştirdi. Önce il başkanlığından resmi davet gönderilmesi ve ardından İl Başkanı Devrim Kök’ün kişileri tek tek araması suretiyle belirlenen komitede seçim deneyimi çok yüksek isimlere yer verildi. Aralarında eski milletvekilleri ve belediye başkanlarının da bulunduğu komite, çok kısa bir süre içerisinde ilk toplantısını yapacak ve Cumhurbaşkanlığı seçimlerine ilişkin program ve stratejiler belirleyip çalışmaların startını verecek.

CHP Antalya örgütünün kentte cumhurbaşkanlığı seçimlerini organize edecek komitede isimler alfabetik sıraya göre şöyle: Abit Küçükarslan, Adnan Yıldız, Ayhan Zor, Bekir Kumbul, Cavit Arı, Deniz Filiz, Durmuş Atıcı, Faik Altun, Feridun Baloğlu, Figen Çalıkuşu, Hasan Ünal, Murat Bulat, Murat Kaya, Mustafa Akaydın, Mustafa Erdem, Nail Kamacı, Nuri Özkul, Ömer Melli, Selahattin Tonguç, Şükriye Karaben, Vahap Tuncer, Yusuf Meriç ve Yusuf Öztop.
Güncelleme Tarihi: 20 Haziran 2014, 16:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner157