banner84

‘Çözülemeyecek sorun yoktur’

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler Genel Seçimleri’ne, Bağımsız Alanya Belediye Başkan Adayı olarak girecek olan Alaattin Çakır ve ekibi; vatandaşları düğün, mevlüt, taziye vb. özel günlerinde yalnız bırakmıyorlar.

‘Çözülemeyecek sorun yoktur’

“Birlikte Alanya’yız” sloganı ile meydanlara inen ve gittiği her yerde yoğun ilgi ve destekle karşılanan Çakır, vatandaşların sorunları ve talepleri ile yakından ilgileniyor. Mahmutlar’ın 2004-2009 dönem belediye başkanı olan ve Mahmutlar’da yaptığı dev hizmetler ile adından sıkça söz ettiren Çakır, bugün Mahmutlar Mahallesi’nde düğün, taziye ve esnaf ziyaretlerinde bulundu.

Vatandaşlar en çok, Çakır döneminden sonra Mahmutlar’da günübirlik rutin işler dışında bir hizmet ya da proje yapılmadığını, seçim arifesinde hizmet şovu yapılarak milletin aklı ile alay edildiğinden, şikayet ettiler. Vatandaşlardan gelen ilgi ve desteğe teşekkür eden Çakır, “Mahmutlar ve Alanya’yı hak ettiği hizmete kavuşturmak için yola çıktık. Güçlüyüz, inançlıyız, kararlıyız.  Alanya’nın her bölgesi bizim için önemlidir, özeldir. Bu şehrin yönetiminde olan hiç kimsenin mazeret üretme lüksü yoktur. Planlı ve disiplinli bir çalışma ile Alanya’nın her sorunu çözülür” dedi.

 

 

Güncelleme Tarihi: 20 Ocak 2019, 11:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107