banner84

'Çözüm olacağız'

Millet İttifakı Alanya Belediye Başkan Adayı Sönmez, merkez seçim ofisinde vatandaşlarla buluşurken, aynı zamanda da esnaf ziyaretlerini sürdürüyor

'Çözüm olacağız'

Haber Merkezi
Millet İttifakı Alanya Belediye Başkan Adayı Abdullah Sönmez, İYİ Parti İlçe Başkanı Yücel Apaydın, Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Coşkun Karadağ, Belediye Meclis Üyesi Adayları ve Parti Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte ziyaretlerin son durağını Alanya Otogarı'na ve Balık Haline gerçekleştirdi. Akşam saat 20.00’de Obaalacami’de vatandaşlarla toplantı gerçekleştirecek olan Sönmez ve ekibi 30 Mart Cumartesi günü saat 14.00’te sanayi kavşağında bulunan Millet İttifakı merkez seçim ofisinde gerçekleştirecekleri Millet İttifakı ve Abdullah Sönmez’in halkla buluşma programı için hazırlıkların devam ettiğini dile getirdi.
OTOGAR VE BALIK HALİ ESNAFININ SIKINTILARINI DİNLEDİ
Sönmez ve ekibi, gerçekleştirdikleri son ziyaretlerin ilk durağında Alanya Balık Halinde bulunan esnafları ziyaret etti. Esnaflarla birebir sohbet eden ve sıkıntılarını not eden Sönmez, vatandaşlardan dualarını ve desteklerini beklediğini de iletti. Ziyaretlerinin ikinci durağında da Alanya Otogar esnafını ziyaret eden Millet İttifakı İYİ Parti Alanya Belediye Başkan Adayı Abdullah Sönmez, "Otogar esnafı özellikle ödedikleri yüksek kiradan şikayetçi. Otogar çevresinde kurulan arıtmanın kokusu yaz aylarında hem vatandaşları hem de esnaflarımızı oldukça rahatsız ediyor. Allah’ın izniyle göreve geldiğimizde Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Sayın Muhittin Böcek’te göreve geldiğinde sorunlara çözüm olacağız. Turizm kentinde özellikle yaz aylarında yaşanan bu utanç durumuna çözüm olacağız. Bir de esnafımızın ekonomisini etkileyen, uçak biletlerinin otobüs fiyatları ile aynı durumda olduğu şu zamanlarda fahiş fiyatlarla kira ödeyen otogar esnafımızın sıkıntısını Büyükşehir ile koordineli bir çalışma oluşturarak çözeceğiz.dedi. Cuma Akşamı saat 20.00’de Obaalacami’de gerçekleşecek mahalle toplantısı öncesi son saha ziyaretlerini yapan Sönmez ve ekibi; 30 Mart Cumartesi günü saat 14.00’te sanayi kavşağında bulunan Millet İttifakı merkez seçim ofisinde gerçekleşecek programa vatandaşları davet etmeyi de ihmal etmedi.

Güncelleme Tarihi: 29 Mart 2019, 18:23
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107