banner129

Cumhur İttifakı istişarede

Yerel seçim çalışmaları kapsamında bir araya gelen Cumhur İttifakı ortakları istişare toplantısı gerçekleştirdi.

Cumhur İttifakı istişarede

Mevlüt UYGUR

Cumhur İttifakı'nın Alanya Belediye Başkan Adayı ve Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Toklu ve yönetim kurulu üyeleri, MHP İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan ile bir araya gelerek, seçim çalışmaları konusunda istişarede bulundu. Cumhur İttifakı'nı zaferle sonuçlandırmak için ellerinden geleni yapacaklarını söyleyen ittifak ortakları, geniş katılımlı toplantı gerçekleştirdi. 

'KENETLENEREK, BÜYÜYEREK HEDEFE ULAŞACAĞIZ'

Toplantı hakkında açıklamada bulunan Başkan Yücel, "İlçe Başkanımız Mustafa Türkdoğan, AK Parti İlçe Başkanımız Mustafa Toklu ve AK Parti’nin değerli yönetim kurulu üyeleriyle istişare toplantısında bir araya geldik. Önümüzdeki yerel seçim sürecini değerlendirdik ve yapacağımız çalışmalar hakkında konuştuk.  Kenetlenerek, büyüyerek, güçlenerek Cumhurittifakı'nı hedefe ulaştıracağız. Beka için milli karar. Cumhur için istikrar" dedi.

'ÜZERİMİZE DÜŞEN SORUMLULUĞUMUZUN BİLİNCİNDEYİZ'

MHP İlçe Başkanı Türkdoğan ise, "Cumhur İttifakı kapsamında, Alanya Belediye Başkan Başkan Adayımız Adem Murat Yücel, AK Parti İlçe Başkanımız Mustafa Toklu ve yönetimiyle bir araya geldik. Cumhur İttifakı'nın yerel seçimlerde Alanyamızda ve Antalyamızda başarılı olması için yapacağımız ortak çalışmalar hakkında istişarelerde bulunduk. Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli bey ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan beylerin Alanyamızda ve Antalyamızda Cumhur İttifakı'nın seçimde zaferle çıkması için verdikleri talimatlar doğrultusunda, bizler de belediye başkan adayımız ve teşkilatlar olarak üzerimize düşen sorumluluğun bilincindeyiz. Yerel seçim sürecinde birlikte yapacağımız çalışmalar devam edecek" dedi. 

'VERİMLİ BİR TOPLANTI GERÇEKLEŞTİRDİK'

AK Parti İlçe Başkanı Toklu ise, "Cumartesi günü Adem Murat Yücel başkanımızın davetiyle MHP İlçe Başkanımız Mustafa Türkdoğan ve AK Parti yönetimiyle bir araya geldik. Önümüzdeki yerel seçim süreciyle istişarelerde bulunduk, seçim sürecini değerlendirdik. Verimli bir toplantı gerçekleştirdik. İnşallah önümüzdeki günlerde güçlü bir şekilde çalışmalarımıza devam edeceğiz. Meclis üyelikleriyle ilgili nasıl bir sistem uygulanacağı ile ilgili bize henüz resmi bir açıklama gelmedi.  Ama önümüzdeki günlerde netleşecektir. Cumhur İttifakı'nın Alanya'da ve Antalya'da başarılı olabilmesi için, çalışmalarımızı sürdüreceğiz" diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 03 Şubat 2019, 17:07
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107