banner84

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a miniklerden yeni mesaj 

Mahmutlar Kılıçarslan İlköğretim Okulu öğrencileri, karen günü sosyal medyadan gönderdikleri mesaj ile Cumhurbaşkanı Erdoğan’a ulaşmıştı. Cumhurbaşkanını bizzat görmek isteyen o öğrenciler Alanya Posta TV aracılığı ile mesaj gönderdiler. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a miniklerden yeni mesaj 

Haber Merkezi
Birleştirilmiş sınıfta eğitim gören, 55 öğrencili Mahmutlar Kılıçarslan İlköğretim Okulu’nun karne ve takdir belgesi alan öğrencileri, mutluluklarını sosyal medya hesabında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a gönderdikleri mesaj ile paylaşmıştı. Geçtiğimiz Cuma günü karne töreninden sonra yaşanan bu gelişmenin ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan da sosyal medya üzerinden öğrencilere seslenmişti. 
Okulun 1. Sınıf Öğretmeni Şifa Altun Sağlam, kendisinin de yer aldığı, Cumhurbaşkanına ithaf edilen  videoyu hazırlama fikrinin öğrencilerden geldiğini, mesajı da yine öğrencilerin yazdığını söyledi. Öğretmen Sağlam “Çok mutlu oldular. Bana Cumhurbaşkanımıza ulaşmak istediklerini söylediler. Ben de yardımcı oldum. Çocuklar mesajı kendisi yazdı, gönderdik. Cevap gelince çok mutlu oldular” dedi. 
ÖĞRENCİLER YANINA GİTMEK İSTİYOR 
Öğrencilerin mesajına kayıtsız kalmayan Erdoğan, yine sosyal medya üzerinden mesaj yayınladı. Erdoğan’ın mesajını alan minik öğrenciler bu kez de televizyon kanallarından Cumhurbaşkanına seslendi. Okul öğrencileri Alanya Posta TV aracılığı ile seslendikleri Erdoğan’a “Onu görmek, elini öpmek istiyoruz” dediler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107