banner84

Davutoğlu Antalyalılarla buluşacak

Başbakan Ahmet Davutoğlu 6 Haziran Cumartesi günü Antalya’ya geliyor. Davutoğlu, Kepez Arena yanında Antalyalılara seslenecek.

Davutoğlu Antalyalılarla buluşacak

Başbakan ve AK Parti Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, genel seçimlerden bir gün önce Antalya’ya gelerek burada tarihi bir mitinge imza atmaya hazırlanıyor. Davutoğlu, AK Parti İl Teşkilatı tarafından 6 Haziran Cumartesi günü saat 11:30’da Kepez Arena yanında düzenlenecek mitingde Antalyalılarla buluşacak.

Hummalı bir çalışma içerisinde olduklarını, teşkilat mensupları ve gönüllü ordusuyla Antalya’yı karış karış gezerek tüm Antalyalıları büyük buluşmaya davet ettiklerini belirten AK Parti İl Başkanı Av. Rıza Sümer, “Sayın Başbakanımız ve Genel Başkanımız Ahmet Davutoğlu’nu Cumartesi günü büyük bir coşkuyla karşılayacağız. Antalyalı tüm vatandaşlarımızı yeni ve güçlü Türkiye’ye destek vermek için mitingimize bekliyoruz. Antalya’nın büyümeden, gelişmeden, istikrardan ve milli iradeden yana olduğunu bir kez daha göstereceğiz” dedi.

Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun Antalya mitingi ile ilgili çalışmaların titizlikle sürdüğünü belirten İl Başkanı Sümer, AK Parti’nin Antalya’da bugüne kadar gerçekleşen diğer tüm mitinglerinde olduğu gibi, 6 Haziran’da da Kepez Arena yanında yapılacak mitinge rekor bir katılım beklediklerini söyledi.

Sümer, seçim propagandası boyunca 14 milletvekili adayının da Antalya’nın tüm ilçelerine giderek seçmenle buluştuğunu ve çok verimli bir çalışma dönemi geçirdiğini söyledi.


 

Güncelleme Tarihi: 05 Haziran 2015, 02:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107