banner84

Değişim rüzgarı

İmar'a Satı'yı atayan Belediye Başkanı Yücel, Mali Hizmetler Müdürlüğü'ne Kahya, Yazı İşleri Müdürlüğü'ne de Kula atanacak

Değişim rüzgarı
 ALANYA Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, yeni dönemde birlikte çalışacağı belediye kadrosunu oluşturuyor. İmar ve Şehircilik Müdürlüğü'ne Murat Satı'yı, Plan ve Projelendirme Müdürlüğü'ne İlker Şenkay'ı atayan Belediye Başkanı Yücel, Mali Hizmetler Müdürü Emin Kula ve Yazı İşleri Müdürü Sevim Koçak'ın da emeklilik kararı almasıyla boşalacak iki müdürlüğe de yeni iki ismi atayacak. 
KAHYA VE KULA GELİYOR
BAŞKAN Yücel, Kula'nın yerine Mali Hizmetler Müdürlüğü'ne, Vergi Dairesi'nde gelir uzmanı olarak görev yapan Abdurahman Kahya'yı, Koçak'ın yerine ise Yazı İşleri Müdürlüğü'ne mahalleye dönüşen Konaklı Belediyesi'nin Yazı İşleri Müdürü Mustafa Kula'yı atayacak. Yücel'in, Kahya ve Kula'nın atamasını da önümüzdeki günlerde yapacağı ancak iki ismin de asaleten bu görevlerine de başladıkları bildirildi. 
Öte yandan Yücel, geçmiş günlerde Kırsal Hizmetler Müdürlüğü’ne Menderes Sivri'yi, Kentsel Tasarım Müdürlüğü’ne Sibel Ademoğlu'nu, Yapı ve Kontrol Müdürlüğü’ne ise Süleyman Kılınç'ı atamıştı.  
Güncelleme Tarihi: 09 Haziran 2014, 10:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner157