banner129

'Demokratik bir ortamda geçecek'

CHP Alanya İlçe Başkanı Coşkun Karadağ, 29 Kasım'da yapılan birlik ve dayanışma yemeği ile kongre tarihi hakkında Alanya Posta TV'ye değerlendirmelerde bulundu. 

'Demokratik bir ortamda geçecek'

Haber Merkezi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Alanya İlçe Teşkilatı delege seçimlerini tamamlamasının ardından yoğun bir katılımın olduğu 96. kuruluş yıldönümü yemeği düzenledi. İlçe Başkanı Coşkun Karadağ yemek organizasyonu hakkında yaptığı değerlendirmede, katılan tüm üyelere ve emeği geçen personele teşekkür etti. Karadağ, "Biliyorsunuz biz Aralık ayının 29'unda Alanya'da birlik ve dayanışma yemeği gerçekleştirdik. Bu yemeğin aynı zamanda amaçlarından bir tanesi de Cumhuriyet Halk Partisi'nin kuruluşunun 96. kuruluş yıldönümü münasebetiyle olmuştu. Çok nezih ve güzel bir akşam geçirdik. Aşağı yukarı 650’ye yakın katılımcı geldi. 
Burada öncelikli olarak ben İl Başkanımız Sayın Ahmet Kumbul’a, Milletvekilimiz Sayın Aydın Özer’e ve bizleri telefonla arayan, iyi dileklerini ileten Antalya Büyükşehir Belediye Başkanımıza ve ilçe belediye başkanlarına çok teşekkür ediyorum. Aynı zamanda yemeğimize katılan Gazipaşa Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz’a, Gazipaşa ilçe başkanımıza ve birçok protokol ile üye arkadaşlarımıza da çok teşekkür ediyorum, hepsinin katkısıyla güzel bir akşam geçirdik. Bu yemekte aynı zamanda Türkiye'nin siyasi geleceği Alanya'nın siyasi geleceği tartışıldı. Arkadaşlarımızla birlikte kaynaşmış olduk. Bu yemekte emeği geçen tüm Gold City personeline ayrıca teşekkür ediyorum" dedi.
"KONGREYE YOĞUNLAŞTIK”
29 Aralık'ta yapılacak ilçe başkanlığı seçimine ilişkin de konuşan Karadağ, "Delege seçimlerimiz bitti. Bundan sonraki takvimimiz 29 Aralık'ta yapacağımız ilçe başkanı ve yönetim kurulu, üst delege seçimi ile devam edecek. Şu an onlara yoğunlaşmaya başladık. Bu güzel havayı, bu güzel çalışmayı hem aday arkadaşlarımızla hem de tüm partililerimiz ve delege arkadaşlarımızla birlikte ayın 29'unda bir şölen havasında gerçekleştireceğiz. Alanyamızda Cumhuriyet Halk Partisi'nin idare heyeti, idare yönetimi ve üst kurul delegeleri tespit edilmiş olacak. Bu zamana kadar yaptığımız çalışmalarda gerçekten çok iyi bir şekilde, demokratik bir ortamda, kimseyi ötelemeden, bütün arkadaşlarımızı kucaklayarak yaptık. Bundan sonra da aynı şekilde devam edeceğini ve tüm Türkiye'de artık Cumhuriyet Halk Partisi'nin alternatifsiz, siyasi iktidarın talibi, siyasi iktidarın tek gücü olduğunu biz Alanyamızda gösterdik. Tüm Türkiye’de ve Antalyamızda da göstereceğiz. Herkese teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 02 Aralık 2019, 18:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner134