-Haber Merkeziü
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)’den Antalya 2’nci sıradan milletvekili adayı olan Hilmi Durgun bugün mazbatasını alarak resmen milletvekili oldu. Durgun sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımla mazbatasını adlığını duyurdu ve Antalya halkına teşekkür etti. Durgun,” Devlet ve Milletiyle Her Şeyden Önce Türkiye diyerek; 14 Mayıs 2023 tarihinde gerçekleştirilen Milletvekilliği seçiminde, partimize ve şahsıma göstermiş olduğunuz teveccüh ile 28. Yasama Dönemi MHP Antalya Milletvekili olarak seçilmiş, bugün de mazbatamızı alarak Milletvekili statüsünü kazanmış bulunmaktayım. Bu süreçte; şahsımı Milletvekili adayı gösteren ve manevi desteğini her zaman hissettiğim başta Sn. Genel Başkanım Devlet Bahçeli Beyefendi olmak üzere Genel Başkan Yardımcılarımız ile MYK üyelerimiz ve şehrimizi temsil etme gururunu yaşatan çok kıymetli hemşehrilerime, İl ve ilçe teşkilatlarımıza, Belediye Başkanlarımız ve meclis üyelerimize, Ülkü Ocakları il ve ilçe teşkilatlarımıza, Türkav ve Türkiye Kamu- Sen temsilcilerimize, değerli dava arkadaşlarıma ve her daim yanımda olan aileme şükranlarımı arz ederim. Hep Birlikte Antalya’yız, Hep Birlikte Türkiye’yiz, Hep Birlikte Türkiye Yüzyılının mimarı olacağız. Gayret bizden, takdir ve tevfik Allah’tandır” dedi.
Durgun resmen milletvekili oldu
MHP 28. Dönem Antalya Milletvekili seçilen Hilmi Durgun mazbatasını aldı.
Muhabir: Bedia UYAR
Trend Haberler
![Alanya sahillerinde vatandaşları bezdirdiler: Alkol içerek...](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/whatsapp-image-2024-07-21-at-104423.jpeg)
Alanya sahillerinde vatandaşları bezdirdiler: Alkol içerek...
![Alanya'da Başkan Böcek'e saygısızlık: Ne yaparsa yapsın memnun edemedi](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/thumbs-b-c-948210132b524fc7f821d4a980eb3c07-2.webp)
Alanya'da Başkan Böcek'e saygısızlık: Ne yaparsa yapsın memnun edemedi
![Esnafın işleri bıçak gibi kesildi: Antalya'da o sektör iflasa sürükleniyor](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/oto-yikama.jpg)
Esnafın işleri bıçak gibi kesildi: Antalya'da o sektör iflasa sürükleniyor
![Alanya'nın yeni kabusu: Kiracıların başına dert olacak!](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/konut.jpg)
Alanya'nın yeni kabusu: Kiracıların başına dert olacak!
![Beklenen projede sona gelindi: Alanya kavuşmak için gün sayıyor](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/whatsapp-image-2024-07-22-at-161709.jpeg)
Beklenen projede sona gelindi: Alanya kavuşmak için gün sayıyor
![Alanya'da bu görüntü pes dedirtti: Faciaya davetiye çıkarıyor](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/whatsapp-gorsel-2024-07-21-saat-155124-01f9e324.jpg)
Alanya'da bu görüntü pes dedirtti: Faciaya davetiye çıkarıyor