banner84

'Emniyet teşkilatımız gurur veriyor'

CHP İlçe Başkanı Karadağ, Türk Polis Teşkilatı'nın 174'üncü Kuruluş yıldönümünde bir mesaj yayınladı. Karadağ, "Emniyet Teşkilatımız, sadece yurt içinde değil, yurt dışında da gurur verici başarılara imza atmaktadır. Türk Polis Teşkilatımızın büyük bir fedakârlık ve hizmet aşkıyla çalışan bütün mensuplarına başarılar diliyorum" dedi

'Emniyet teşkilatımız gurur veriyor'

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İlçe Başkanı Coşkun Karadağ, Türk Polis Teşkilatı'nın 174'üncü Kuruluş Yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı. Karadağ, büyük fedakarlık ve hizmet aşkıyla çalışan tüm Türk Polis Teşkilatı'nın mensuplarına başarılar dileyerek, "Kurulduğu günden bugüne, Ülkemize ve bölgemizin güvenliğini sağlayan tam 174.kuruluş yıl dönümünü en içten dileklerimle kutluyorum.
Devletimizin temel unsurlarından biri olan Emniyet Teşkilatımız, halkımızın huzur ve güven içinde yaşaması, kamu düzeninin temini, hukukun tesisi ve insan haklarının korunmasına dair görevlerini büyük bir fedakârlıkla yerine getirmektedir. Her türlü suç ve suçluyla mücadele edebilmek için sektördeki yeni teknolojilerin takibine büyük önem veren Emniyet Teşkilatımız, sadece yurt içinde değil, yurt dışında da gurur verici başarılara imza atmaktadır. Konu vatansa gerisi teferruattır deyip gözünü bir saniye kırpmadan ömrünü hayatında hiç görmediği bu vatanın evlatlarının ömrü için feda eden tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum. Türkiye, demokrasi, hak, hukuk, adalet ve özgürlükler konusunda tavizsiz bir duruş sergilemek zorundadır. Bugün Atatürk'ün kurmuş olduğu mirası bu ülkenin başarılı polisleriyle en iyi noktaya getirmek için hep birlikte elimizden gelenin fazlasını yapacağımızdan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Türk Polis Teşkilatımızın büyük bir fedakârlık ve hizmet aşkıyla çalışan bütün mensuplarına başarılar diliyor, selamlarımı iletiyorum" dedi.

ALANYA POSTA TV'Yİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

ALANYA POSTA TV'Yİ FACEBOOK'TAN İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Güncelleme Tarihi: 09 Nisan 2019, 23:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107