banner84

‘Gelecek Partisi’nin yanında olacağız’

CHP İlçe Başkanı Coşkun Karadağ, Alanya’da Gelecek Partisi’nin gerek kuruluş aşamasında gerekse de bundan sonraki siyasi hayatında yanında olacaklarını söyledi. 

‘Gelecek Partisi’nin yanında olacağız’

Gelecek Partisi İlçe yönetimi ilk ziyaretini CHP İlçe Teşkilatı’na gerçekleştirdi. CHP İlçe Başkanı Coşkun Karadağ’a çiçek takdim eden Gelecek Partisi İlçe Başkanı Hüseyin Tuluk ve partililer sonra tanıştı. Ziyaret nedeniyle Gelecek Partililere teşekkür eden Karadağ, “CHP Türkiye’de birçok şeyi ilk olarak hayata geçirmiş bir parti. Genel başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu, Türkiye’de siyasi düşüncelerin hayata geçmesi ve parlamentoda yansıması için bundan önceki genel seçimlerde İyi Parti’nin seçime girmesi için bir atakta bulunmuştu. Bu da Türkiye’deki siyasi adımlardan en önemlilerinden bir tanesiydi. Her siyasi parti düşüncesini ve görüşlerini özgürce parlamentoda ve halk üzerinde anlatma hakkına sahip olmalı. Birtakım kısıtlamalar ve engellemeler doğru adım olmayacaktır. Son günlerde Türkiye’de 2 siyasi partimizin genel başkanımızın talimatıyla siyasette yer almaları için elinden gelen her türlü desteği de kendileri sağlayacağını söyledi. Biz de Alanyamızda genel başkanımızın bu talimatı üzerine Gelecek Partisi ile ilgili kuruluş aşamasında, bundan sonraki siyasi hayatta olsun biz de yanında olacağız. Siyasi birlikte omuz omuza, tabiî ki ayrı düşünceler ve görüşlerle birlikte ama birlikte yapacağız” dedi. 

'ALANYA İÇİN DERTLENEN İNSANLARI BİR ARAYA GETİRDİK'
Hüseyin Tuluk da, “Biz de ilk Alanya’da ilk ziyaretimizi CHP’ye gerçekleştirdik. Siyasi partiler toplumun her kesimini kucaklaması gereken, görüş ayrılıkları olan ama gönül ayrılıklarını barındırmaması gereken kuruluşlar. Biz de bu çerçevede Alanyamızın sorunlarını, dertlerini dinlemeye, bu dertlerle dertlenmeye, onlarla üzülüp onlarla mutlu olmak için yola çıktık. Gelecek Partisi olara teşkilat çalışmalarımızla birlikte Alanya’yı seven, Alanya için çalışan, Alanya için dertlenen insanları bir araya getirerek biz de bu demokrasi yolunda Alanya’nın geleceğinin inşası yolunda elimizden gelen gayreti göstermek için çalışacağız” diye konuştu.  Ziyaret sonunda Karadağ, Tuluk’a Atatürk portesi bulunan bir tablo hediye etti. -Özgür YILMAZ-Rayıf DOĞRULU

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107