banner129

'Gelişime katkı sunacağım'

Bir yörük çocuğu olarak bölgesine hizmet etmek için yola çıktığını belirten AKP Antalya Milletvekili Aday Adayı Ömer Kocaman, "Partim ve halkım bize böyle bir görevi verirse seve seve yapacağım" dedi

'Gelişime katkı sunacağım'

 Ak Parti Antalya Milletvekili Aday Adayı Dr. Ömer Kocaman dün Cuma Pazarı'nda stand açan üyeleri ziyaret ederek, onların sorunlarını dinledi. 

Alanyalı ve Antalyalı hemşerilerinin ziyaretleri sırasında kendisine gösterdiği ilgiden memnun olduğunu ifade eden Kocaman, "Biz bugüne kadar görevlerimiz gereği 3 ayrı kıtada, onlarca ayrı ülkede ülkemize hizmet etmeye çalıştık. Bugün ise bölge halkımıza hizmet etmek, Alanyamızın, Antalyamızın ve bütün ilçelerimizin gelişimine katkıda bulunmak için bu göreve talip olduk" dedi.
"ALANYA'NIN SORUNLARI BİR BİR ÇÖZÜLÜYOR"
'Güçlü Alanya, güçlü Türkiye' hedefi ile yola çıktığını belirten Kocaman, "Alanyamıza hizmet etmek istiyorum. Partimiz ve halkımız bize böyle bir görevi verirse, bölgemizin ve Antalyamızın kalkınması için bugüne kadar uluslararsı arenadaki tecrübelerimle hizmet etmek istiyorum" dedi. Kendisinin de Başbakan Ahmet Davutoğlu ve Dış İşleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu gibi bir yörük çocuğu olduğunu belirten Kocaman, "Hükümetimiz Alanya'nın temel sorunlarını bir bir çözüyor. Bizede görev düşerse, bir yörük çocuğu olarak bu topraklara hizmet etmek istiyorum" dedi.
Güncelleme Tarihi: 13 Mart 2015, 16:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner134