Her yıl 11 ayın sultanı Ramazan-ı Şerifin gelmesiyle birlikte belirlenen mahallelerde kurulan Gönül Sofralarında vatandaşlarla bir araya gelen AK Parti İlçe Başkanı Yüksek Mimar Mustafa Toklu ve ekibi özellikle kırsal mahallelerde genci yaşlısı bir koç kesim tarafından ilgiyle karşılanmaya devam ediyor. Ramazan ayının paylaşma ayı olduğuna değinen Başkan Toklu, “Bizleri bir masa etrafından yeniden buluşturan Rabbime şükürler olsun. üOrucumuzu Uğurlu Mahallemizde, Gönül Soframıza iştirak eden çok kıymetli vatandaşlarımızla açtık. İftar programımıza, gönül soframıza iştirak eden değerli vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Rabbim birlik ve beraberliğimizi daim etsin.”
Gönül Sofrası kırsalda kuruldu
AK Parti Alanya İlçe Teşkilatı ‘Gönül Sofrası’nı Uğurlu Mahallesinde kurdu.
Trend Haberler
![Alanya sahillerinde vatandaşları bezdirdiler: Alkol içerek...](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/whatsapp-image-2024-07-21-at-104423.jpeg)
Alanya sahillerinde vatandaşları bezdirdiler: Alkol içerek...
![Alanya'da Başkan Böcek'e saygısızlık: Ne yaparsa yapsın memnun edemedi](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/thumbs-b-c-948210132b524fc7f821d4a980eb3c07-2.webp)
Alanya'da Başkan Böcek'e saygısızlık: Ne yaparsa yapsın memnun edemedi
![Esnafın işleri bıçak gibi kesildi: Antalya'da o sektör iflasa sürükleniyor](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/oto-yikama.jpg)
Esnafın işleri bıçak gibi kesildi: Antalya'da o sektör iflasa sürükleniyor
![Alanya'nın yeni kabusu: Kiracıların başına dert olacak!](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/konut.jpg)
Alanya'nın yeni kabusu: Kiracıların başına dert olacak!
![Beklenen projede sona gelindi: Alanya kavuşmak için gün sayıyor](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/whatsapp-image-2024-07-22-at-161709.jpeg)
Beklenen projede sona gelindi: Alanya kavuşmak için gün sayıyor
![Alanya'da bu görüntü pes dedirtti: Faciaya davetiye çıkarıyor](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/whatsapp-gorsel-2024-07-21-saat-155124-01f9e324.jpg)
Alanya'da bu görüntü pes dedirtti: Faciaya davetiye çıkarıyor