banner84

Gözler Kılıçdaroğlu'nda

'Alanya İl olmayı hak ediyor' diyen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, Alanyalı bir isme milletvekilliği aday listesinde yer verip vermeyeceği merakla bekleniyor.

Gözler Kılıçdaroğlu'nda

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 'Alanya İl olmalı. Alanya İl olmayı hak ediyor. Biz iktidar olursak Alanya'yı İl yapacağız' yönünde vaatlerde bulunuyordu. Alanya'ya İl vaadinde bulunan ancak 7 Haziran seçiminde Alanyalı bir isme milletvekilliği aday listesinden yer vermeyen Kemal Kılıçdaroğlu'nun 1 Kasım'daki erken seçim öncesi yarın Yüksek Seçim Kurulu'na (YSK) sunacağı aday listesinde Alanyalı bir ismi aday gösterip göstermeyeceği merakla bekleniyor.


YEŞİLDAL UMUT DOLU


Alanyalı bir ismin seçilebilecek noktadan aday olması yönünde iki kere Ankara'ya giderek, partisinin Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile görüşen CHP İlçe Başkanı Şengül Yeşildal, "7 Haziran seçiminde umudum yoktu ama bugün o güne göre daha umutluyum. Alanyalı bir isme listeden yer verilmesi demek, Alanya, Gazipaşa ve Gündoğmuş bölgesinde seçmenlerin oyunu almak demek. Genel Başkanımız da bunun bilincinde. O nedenle Alanyalı bir isme de listeden yer vereceğine inanıyorum. Ben umut doluyum ama siyasette dün dündür, bugün bugündür diye bir tabir var. Onun içinde siyasette her saniye kararlar değişebiliyor" dedi

Güncelleme Tarihi: 17 Eylül 2015, 00:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107