banner84

'Gündemimiz üyelikler'

İYİ Parti İlçe Başkanı Apaydın, partisinin üye sayısını arttırmak için üye kampanyası başlattıklarını söyledi. Yoğun bir çalışma gerçekleştireceklerini söyleyen Apaydın, "Bundan sonraki gündemimiz parti üyeliklerimiz" diye konuştu. 

'Gündemimiz üyelikler'

Özgür YILMAZ
İYİ Parti İlçe Teşkilatı haftalık yönetim kurulu toplantısında konuşan İlçe Başkanı Yücel Apaydın, İYİ Parti İl Teşkilatı'nda gerçekleştirilen toplantı ile ilgili bilgiler aktardı. Apaydın, seçim sürecinin bitmesinin ardından artık hizmet etme noktasında ittifak ortakları ile birlikte çalışacaklarını söyledi. Apaydın, "Seçimin ardından çalışmalarımızı kaldığımız yerden devam ettiriyoruz. İYİ Parti Antalya İl Teşkilatında ilçe başkanları istişare toplantımızı gerçekleştirdik. İl Başkanımız Ahmet Aydın, Genel Başkanımız Meral Akşener ile olan görüşmesini bizlere anlattı. İl başkanımız ve genel başkanımız yaptığı görüşmede seçim değerlendirmesini yaptıklarını iletti ve bundan sonraki süreçte halkımıza hizmet götürürken, büyükşehir belediyesi ile koordinasyonun sağlanması gerektiğini vurguladı. Burada ittifak teşkilatları, etkili bir şekilde çalışacaklar. Seçim sürecinde birlikte çalışmanın en güzel örneğini verdiler. Hizmet etme noktasında da en iyi şekilde çalışacağız" dedi. 
KAMPANYA BAŞLADI
Dün itibariyle üye kampanyası başlattıklarını söyleyen Apaydın, "Ayrıca bugün itibariyle üye kampanyası başlatıyoruz. İYİ Parti üye sayısını azami sayıda arttırmak için çalışmalarımızı yoğun bir şekilde devam ettireceğiz. Bundan sonraki gündemimiz parti üyeliklerimiz" diye konuştu. 
'BEKLENTİLERİMİZ VAR'
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek'ten beklentileri olduklarını ve Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel'e tavsiye veren Apaydın, "Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Muhittin Böcek'ten beklentilerimiz var. Alanya ve partimiz adına, ittifakımız adayı olarak Böcek bizleri burada etkili bir şekilde değerlendireceğini ve çalışmalarımızı seçimden önce olduğu gibi seçimden sonra da birlikte yürüteceğimizi bizlere deklare etti. Ayrıca Alanya Belediye Başkanlığını kazanan Adem Murat Yücel'den de bizlere daha iyi hizmet etmesini, bütçemizi daha iyi yönetmesini ve halkımızın hak ettiği hizmetleri eşit bir şekilde yapmasını tavsiye ediyoruz" dedi. 

Güncelleme Tarihi: 17 Nisan 2019, 19:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107