banner84

Gürkan öne çıkıyor

CHP'nin İlçe Kongresi'ne Gürkan'ın öncülüğünde hazırlanan tek liste ile gidilmesi beklenirken, 5 partilinin de ismi başkan adaylığı için geçiyor

Gürkan öne çıkıyor
 CUMHURİYET Halk Partisi (CHP) İlçe Kongresi, 20 Aralık'ta yapılacak. CHP İlçe Başkanlığı'ndan alınan Şevki Türktaş'ın hazırladığı 330 kişilik delege listesi ile seçime gidecek olan CHP'de bir aday üzerinde uzlaşma aranıyor. Partililerin toparlayıcı olarak gördükleri Ali Gürkan'ın başkanlığa aday olması konusunda fikir birliğine varılırken, bu görevi ise Gürkan'ın kabul edip, etmeyeceği ise merakla bekleniyor. 
GÜRKAN OLMAZSA KARAGÖZ
BAŞKANLIK için Gürkan'ın ismi ön plana çıkarken, aday olması beklenen muhtemel isimlerde var. CHP'nin eski ilçe başkanlarından Bülent Kandemir, Mehmet Ali Çalışkan, Ömer Zavlak, Ertuğrul Yeşildal ve Didem Karagöz'ün ismi başkanlık için geçiyor. Gürkan'ın bu teklifi kabul etmemesi halinde partililerin genç ve gelecek vaat eden Didem Karagöz'e partiyi emanet etmek istiyor. Karagöz'ün başkanlığına Baykal'ın da yeşil ışık yakabileceği gelen haberler arasında. 
Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2014, 17:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107