banner84

Halk için, halkın yanında, her zaman sahada

İYİ Parti Alanya İlçe Başkanı Apaydın, Haftalık Olağan Toplantısı’nda gündeme ve seçim çalışmalarına dair açıklamalarda bulundu. Sahada olmadıkları yönündeki eleştirilere de “Kim demiş sahalarda yokuz, bizler her yerdeyiz” diye konuştu.

Halk için, halkın yanında, her zaman sahada
 Burcu MUTLU

İYİ Parti Alanya İlçe Teşkilatı Haftalık Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı’nı gerçekleştirdi. Toplantıda konuşan İlçe Başkanı Yücel Apaydın, gündeme dair açıklamalarda bulundu. Konuşmasının başında 31 Mart Yerel Seçimleri öncesi gerçekleştirdikleri çalışmalar ile ilgili konuşan Apaydın, “Resmi Kurum ve Kuruluşlarımızı, başta Kaymakamlığımız olmak üzere ziyaret ederek haftaya başladık. Meslek odalarımıza gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerimiz de halen devam etmekte” dedi.

‘HALKIN İSTEĞİ YÖNÜNDE PROJELER GELİŞTİRMEYE DEVAM EDİYORUZ’

Saha çalışmalarında da Yönetim Kurulu Üyelerinden oluşturduğu ekiplerle köy ve beldelerde, en ücra köşelerde çalışmalarını sürdürdüklerini belirten Apaydın, “İYİ Parti Alanya İlçe Teşkilatı olarak Belediye Başkan Adayımız Sayın Abdullah Sönmez ile birlikte, halkın isteği yönünde projeler geliştirmeye devam ediyoruz. Sizlere şunu belirtmek isterim ki yapacak olduğumuz hizmetlerle Alanya halkı, bize bu hizmet daha önce neden verilmedi diye düşünecek” diye konuştu.  

Vatandaşların aklından geçen, Alanya'ya yapılmasını istedikleri her ne varsa İYİ Parti ekiplerinin oluşturduğu raporlarla her gün kendilerine geldiğini vurgulayan İlçe Başkanı Apaydın, “Alanya halkı kendi isteğinin gerçekleştiği bir yönetimi Belediye Başkan Adayımız Sayın Abdullah Sönmez’le görecek. Halkın sesi olan Sönmez’le, 31 Mart’ta Alanya İYİ Belediyecilikle tanışacak” şeklinde konuştu.

‘HALKIMIZIN SESİNİ, İSTEĞİNİ DUYURMAYA ÇALIŞAN BİR TEŞKİLATIZ’

 Her gün sahalarda olduklarını, boşa harcadıkları bir zaman yaşamaya lüksleri de olmadığının altını çizen Apaydın, “Halk'ın adına çalışıyoruz. Halkımızın sesini, isteğini duyurmaya çalışan bir teşkilatız. Sosyal medyayı en etkin şekilde kullanarak, yaptığımız canlı yayınlarla halkımıza çalışma anımızı en sade şekilde gösteriyoruz” ifadelerini kullandı.

Halkla olan temasını bir fotoğraf karesine, 10 saniyelik bir video derlemesine sığdırmadıklarını, sığdıramayacaklarını belirten İlçe Başkanı, olumlu ya da olumsuz her ne varsa birebir yansıtıp cevabını verdiklerinin altını çizdi. Apaydın, “Halkın bizlere göstermiş olduğu teveccühü anlatsak mübalağa ediyor derler. Kimlerin söylediğini de belirtsek kin temelli hizmet edenler vatandaşlarımızı zora sokabilirler. O yüzden bizlerin Kara Propagandaya, araya dereye sıkıştırılmış halkla temas gösterilerine ihtiyacımız yok” diye konuştu.

‘KİM DEMİŞ SAHALARDA YOKUZ, BİZLER HER YERDEYİZ’

Halkın ta kendisi olduklarını ve her zaman halkın yanında olduklarını vurgulayan Apaydın, “İlçe Teşkilatımız vatandaşımızın evi gibi, günlük gitmesi gereken bir iş gibi her gün dolup taşıyor. Gelen vatandaşlarımızla da Yönetim Kurulu Üyelerimiz birebir ilgileniyor. Kim demiş sahalarda yokuz, bizler her yerdeyiz. Çünkü biz Alanya’yız” diye konuştu.

'MÜRACAATLAR ARTARAK DEVAM EDECEK'

Belediye meclis üyeliği aday adaylığı başvuruları hakkında da bilgi veren Apaydın, "Meclis üyeliği için başvuruda bulunan arkadaşlarımız var. Parti yönetiminden ve dışarıdan müracaatları aldık. Fakat önümüzdeki günlerde bu müracaatlar artarak devam edecektir. Henüz sahada bir ekip oluşturma anlamında, bu noktada bir çalışmamız olmadı. Önümüzdeki günlerde de bu çalışmalarımız da sonuçlanacaktır ve meclis üyesi aday arkadaşlarımızla çalışmalarımızı devam ettireceğiz" şeklinde konuştu. 

Güncelleme Tarihi: 15 Ocak 2019, 14:54
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107