banner84

Hancı, Türktaş ve Güner'e şok

CHP’de 11 Kasım’da başlayan delege seçimleri devam ediyor. İlçe teşkilatında Çıplaklı, Cikcilli, Tosmur ve Oba Mahallerinde 3 liste kendi delegesini seçtirmek için yarıştı.

Hancı, Türktaş ve Güner'e şok

-Özgür YILMAZ
Cumhuriyet Halk Parti’nin (CHP) 37’nci olağan genel kurultayı öncesinde Alanya’da delege seçimleri devam ediyor. İlçe teşkilatından haftanın ilk günü yapılan seçimlerde Oba’nın 26, Cikcilli’nin 19, Tosmur’un 13 ve Çıplaklı’nın 6 delegesi belirlendi. Cikcilli Mahallesinde kırmızı ve mavi listeye mevcut ilçe yöneticilerinden Ali Hancı, beyaz ve mavi listeye ise eski ilçe başkanlarından Şevki Türktaş delege adayı olarak yazılmadı. İsmi ilçe başkan adayı olarak geçen Mustafa Yılmaz ise 3 listeye de yazıldı.Oba Mahallesinde ise ilçe yöneticilerinde Gülçin Güner’in sadece beyaz listeye yazılması dikkat çekti.

Güncelleme Tarihi: 18 Kasım 2019, 17:55
banner140
YORUM EKLE
YORUMLAR
TEVFİK AŞLAMA
TEVFİK AŞLAMA - 1 yıl Önce

ben şahsen ALİ HANCI beyefendiyi önemserim.hep düşünmüşümdür.bu adam karadenizli ve tipik örnekleri gibi AKP'li olabilirdi.ama CUMHURİYET DEĞERLERİNE bağlı,sosyal demokrat bir kişilik.CUMHURİYET HALK PARTİSİ onu en iyi yerlerde değerlendirmelidir.selamlar...

SIRADAKİ HABER

banner107