Hancı, 19 yönetim kurulu üyesinden 17’sinin kendisine oy verdiğine dikkat çekerek ‘Benim için arkadaşlarımın, birlikte görev yaptığımız değerli yönetim kurulu üyesi dostlarımın düşüncesi çok önemli idi. Temayülde oy vererek desteklemeleri, Alanya’da beni 1. yapmaları en büyük ödüldür. Kendilerine şahsıma gösterdikleri nezaket nedeni ile teşekkür ederim.’ dedi. Ali Hancı, listeler açıklanıncaya kadar aday adayı olarak çalışmaya devam edeceğini ifade ettiği açıklamasına şöyle devam etti ‘Hep söyledim, ben CHP sevdalısı bir insanım. Demokratik, çağdaş, laik yaşam benim arzum. Bu inançla Milletvekili olarak ya da partili olarak; hangi rolde olursa olsun CHP’nin başarısı için çalışmaya devam edeceğim. Dün seçim startımızı verdik, bugün de değişik noktalarda çalışmayı sürdüreceğim.’ dedi.
Hancı’dan birincilik teşekkürü
Cumhuriyet Halk Partisi Alanya İlçe Teşkilatı’nda hafta sonu yapılan temayül yoklamasından 1. çıkan CHP Antalya Milletvekili Aday Adayı Ali Hancı, kendisine oy veren çalışma arkadaşlarına teşekkür etti.
Trend Haberler
Alanya sahillerinde vatandaşları bezdirdiler: Alkol içerek...
Alanya'da Başkan Böcek'e saygısızlık: Ne yaparsa yapsın memnun edemedi
Esnafın işleri bıçak gibi kesildi: Antalya'da o sektör iflasa sürükleniyor
Alanya'nın yeni kabusu: Kiracıların başına dert olacak!
Beklenen projede sona gelindi: Alanya kavuşmak için gün sayıyor
Alanya'da bu görüntü pes dedirtti: Faciaya davetiye çıkarıyor