banner129

'Her zamankinden daha güçlüyüz'

31 Mart'ta yapılacak yerel seçimlerde Cumhur İttifakı'nın Belediye Başkan Adayı olan MHP'li Adem Murat Yücel, MHP ve AK Parti'nin kadın kolları yönetimiyle buluştu.

'Her zamankinden daha güçlüyüz'

Haber Merkezi
Mevcut Alanya Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı'nın Milliyetçi Hareket Partisi'nden (MHP) Belediye Başkan Adayı olan Adem Murat Yücel kadın üyelerle toplantı yaptı. Mahalli İdare Seçimleri'ne 38 gün kala partiler de çalışmalarına hız verdi. Başkan Yücel bugün, MHP ile Adalet ve Kalkınma Partisi'nin (AK Parti) kadın kolları yönetimleri ile bir araya gelerek istişarelerde bulundu. Toplantıya Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun eşi Hülya Çavuşoğlu ile MHP İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan ve AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Toklu da katıldı. Başkan Yücel kadın kolları buluşmasıyla ilgili olarak, "Teşkilatımız ve AK Parti'nin kadın kolları yönetiminde yer alan değerli üyelerimizle bir araya geldik. Cumhur İttifakımız için biriz, birlikteyiz. Her zamankinden daha güçlü, her zamankinden daha arzuluyuz" diye konuştu. Toplantı hakkında Toklu, "Dışişleri Bakanımızın eşi Hülya Çavuşoğlu hanımefendinin de katıldığı Cumhur İttifakı kapsamında her iki partimizinde kadın teşkilat mensupları ile kahvaltı programımızı gerçekleştirdik" dedi. 

'BİRLİĞİMİZ DAİM OLSUN'

Türkdoğan ise "Kadın Kollarımız ve AK Parti Kadın Kollarımızın birlikte düzenlediği Cumhur İttifakı kahvaltı programına Belediye Başkanımız sayın Adem Murat Yücel ve AK Parti İlçe Başkanı sayın Mustafa Toklu ile katıldık. Kadın Kollarımızın kaynaşmasına vesile olan bu güzel organizasyonu düzenleyen Kadın Kolları Başkanımız Sevim Bulut ve Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Gülay Özen hanımefendileri ve yönetim kurullarını kutluyorum. Ayrıca katılımlarıyla bizleri onurlandıran Dışişleri Bakanımız sayın Mevlüt Çavuşoğlu'nun eşleri Hülya Çavuşoğlu Hanımefendiye de şükranlarımı sunuyorum. Birliğimiz daim olsun" ifadelerini kullandı. 

Güncelleme Tarihi: 21 Şubat 2019, 14:19
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107