banner84

'Herkes MHP'yi konuşuyor'

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli bugün saat 12.00'da Kepez Arena Kapalı Spor Salonu'nda partilileriyle buluşacak.

'Herkes MHP'yi konuşuyor'

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli bugün saat 12.00'da Kepez Arena Kapalı Spor Salonu'nda partilileriyle buluşacak. MHP İlçe Yönetimi bugün saat 09.00'da Alanya Adliyesi'nin önünden araçlar kaldıracak.

Genel Başkan Devlet Bahçeli'nin bugün saat 12.00'da Antalya Kepez Arena Kapalı Spor Salonu'nun önünde partililerle buluşacağını açıklayan MHP İlçe Başkanı Hilmi Er, tüm Alanyalıları Antalya'da yapılacak olan mitinge davet etti. Mitinge gitmek isteyenler için bugün saat 09.00'da Alanya Adliyesi'nin önünden otobüsler kaldıracaklarını da ifade eden İlçe Başkanı Hilmi Er, "Bu mitingimize gitmek isteyenleri otobüslerle götürüp, aynı otobüslerle de Alanya'ya geri getireceğiz. Bu miting, Türkiye'nin var olma ve olmama mitingidir" dedi.

"ALANYA BİZİMLE YÜRÜYOR"

'Alanya bizimle yürüyür' adlı kampanyanın verimli geçtiğini ifade eden MHP İlçe Başkanı Er, "Alanya'da nereye gitsek, o bölgede bir bereket var. Milliyetçi Hareket'in olduğu, ayak bastığı her yerde bereket oluyor. Şehre iniyoruz, MHP'nin iktidarı konuşuluyor. köylere gidiyoruz, Genel Başkanımzın Başbakan olacağı konuşuluyor. Çiftçiye gidiyoruz, 'Bizi kurtarırsa MHP kurtarır' diyorlar, turizmciye gidiyoruz, 'İcradan bizi Bahçeli kurtarır' diyorlar. Yani kime gitsek, MHP'nin iktidarından söz ediyorlar. Bu da bizim için onur verici bir gelişme. Artık insanlarımız, MHP iktidarı ile bu ülkede güzel günlerin geleceğine inanıyorlar. 8 Haziran sabahı bize inanları, güvenenleri ve iktidara taşıyanları da unutmayacağız" diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 16 Mayıs 2015, 01:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner169