banner84

‘Herşeye para bulanlar Gülevşen'i yapsın'

İYİ Parti İlçe Başkanı Apaydın, Gülevşen Cami için "Her şeye para bulanlar cami tadilatına mı bulamıyor" diyerek serzenişte bulundu

‘Herşeye para bulanlar Gülevşen'i yapsın'

İYİ Parti İlçe Teşkilatı haftalık olağan toplantısında İlçe Başkanı Yücel Apaydın, hem yerel hem de genel gündem değerlendirdi. Apaydın, Merkez Bankası Başkanının görevden alınması, DEMAŞ ve Alanya Postası Gazetesi’nin gündeme taşıdığı Gülevşen Camii konusunda açıklama yaptı. Başkanlık sistemini bir kez daha eleştiren Apaydın, "Merkez Bankası Başkanı’nı kara günler için tutulan yedek akçeleri kullanmak için görevden aldılar" dedi.  
'İNSANLARA UMUT VERMEYİN'
Apaydın, harabeye dönen ve yenilenmesi taahhüt edilen Gülevşen Cami konusunda ise, "Yıllardır gündem geliyor ancak bir türlü icraata geçilmiyor" diyerek eleştirisini sürdürdü. Apaydın, "Her gelen, her konuya dahil olan Gülevşen'i yaptık, yapacağız, yeniden yapacağız diyor.  Fakat artık aynı şeylerle aynı cümlelerle insanlara umut verip, sonra da boş verme zihniyetinden artık bu memleketin, bu milletin kurtulması lazım. Bir an önce yıkılmaya yüz tutmuş Gülevşen'i, yerli halkında isteği doğrultusunda tamir edilmesi lazım.  Her şeye bulunan para Gülevşen'i yapacak kadar bulunamıyorsa söyleyecek çok fazla bir şey yok. Ama bizde bir an önce yapılmasından yanayız" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107