banner84

İlk toplantı bugün

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun da katılacağı AKP İl Teşkilatı'ndaki toplantıya Alanya'dan İlçe Başkanı Berberoğlu ve 102 mahalle başkanı da katılacak

İlk toplantı bugün
 ADALET ve Kalkınma Partisi (AKP) İlçe Başkanı Mustafa Berberoğlu, Alanya'nın tüm mahallelerinde teşkilatlanma çalışmalarını yürütüyor. Berberoğlu, "Belde, mahalle teşkilatlarımızın tamamını bitirmedik. Onlarla ilgili çalışmalarımız devam ediyor. En kısa sürede teşkilatlanmayı tamamlayıp Antalya'da yapılacak olan il kongresine hazır hale geleceğiz" dedi.
"13 ARALIK'TA AKP TOPLANIYOR"
BUGÜN Antalya'da AKP Teşkilatı geniş katılımlı bir toplantı düzenleyecek. Toplantıya Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, İl Başkanı Mustafa Köse, İl ve ilçelerdeki AKP mahalle başkanları katılacak. Toplantıya katılacak isimlerden biri olan AKP Alanya İlçe Başkanı Mustafa Berberoğlu, "Antalya'da Dışişleri Bakanımız Sayın Mevlüt Çavuşoğlu, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanımız Menderes Türel, İl Başkanımız Mustafa Köse, 19 ilçemizin tüm mahalle başkanlarının katılacağı geniş katılımlı bir toplantı gerçekleştireceğiz. Cumartesi günü hep beraber o toplantıya gideceğiz. Genelde tüm çalışmalarımız parti içi eğitim teşkilat yapılandırması ve 11 Ocak'taki Antalya'da il kongremize kadar olan süreçte tüm bu teşkilat yapılanmasını bitirip ondan sonra 2015 seçimleri çalışmalarına başlayacağız" ifadelerini kullandı.
Güncelleme Tarihi: 12 Aralık 2014, 17:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107