banner84

İşadamlarından ziyaret

Alanya Güney ve Doğu Anadolu Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (ALDODER) Başkanı Seyithan Aladağ, yönetim kurulu üyeleriyle Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney'i makamında ziyaret etti

İşadamlarından ziyaret

Aladağ yeni yönetim ile gittiği ziyarette,  Güney'i büyükşehirin ilçedeki başarılı çalışmalarından dolayı tebrik etti. Seçim süreci olmasına rağmen büyükşehir belediyesini ilçedeki çalışmalarının aksamadığını dile getiren Aladağ, "Koordinatörümüz Güney, başarılı yönetimiyle ilçede hizmeti başarılı bir şekilde yürütüyor. Biz de dernek olarak her zaman yanlarındayız" dedi.
Türkiye turizminin her zaman hassas bir çizgi üzerinde olduğunu dile getiren Aladağ, turizm sezonun başlaması nedeniyle herkesi çok daha fazla duyarlı olmaya davet ederek, "İlçemizdeki en küçük sıkıntı Avrupa ülkelerinde abartılarak anlatılıyor. Bunun önüne geçmek için hep birlikte, el birliğiyle çalışarak olumsuzlukları gidermeliyiz. İlçemize ve turizme zarar verecek olaylardan kaçınmalıyız" diye konuştu.

Güney ise yeni yönetimi tebrik ederek el birliğiyle Alanya'ya hizmet etmek istediklerini söyledi. Alanya'nı çok fazla göç alan bir kent olduğunu dile getiren Güney, "İlçedeki alt ve üst yapı çalışmalarını büyük şehir belediyesi olarak elimizden geldiğince yapıyoruz. Her bir vatandaşımız bizler için çok önemli. Kültürlerin kaynaştığı ilçede vereceğiniz destekler Alanya'ya pozitif olarak dönecektir" diye konuştu.

Öte yandan AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi, AKP İlçe Başkanı Mustafa Berberoğlu ve Başkan Yardımcısı Şehmuz Kadıoğlu ile ALDODER Başkanı Aladağ'ı dernekte ziyaret etti.

Güncelleme Tarihi: 15 Mayıs 2015, 23:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner169