banner129

İttifak ortaklarından aynı gün aşure

Siyasi partiler peş peşe aşure dağıttı. Millet İttifakı ortaklarından CHP'nin ardından aynı gün içerisinde İYİ Parti de aşure dağıttı

İttifak ortaklarından aynı gün aşure

-Özgür YILMAZ
Cuma Pazarı içerisindeki parti binası önünde yapılan aşure ikram programına CHP İlçe Başkanı Coşkun Karadağ, gençlik ve kadın kolları başkanları ile yönetim kurulu üyeleri, partililer, vatandaşlar ve turistler katıldı. Vatandaşa ve partililere aşure ikram ettikten sonra bir açıklama yapan CHP İlçe Başkanı Coşkun Karadağ, Alanya'da üç noktada aşure ikramı yapacaklarını söyledi.


ORTAKLAR YALNIZ BIRAKMADI
CHP'nin ardından İYİ Parti Alanya İlçe Teşkilatı da Muharrem ayı dolayısıyla teşkilat binası önünde vatandaşlara aşure ikram etti. İYİ Parti Alanya İlçe Teşkilatı Muharrem ayı dolayısıyla vatandaşlara aşure ikramında bulundu. Cuma Pazarı'nda, Parti binası önünde düzenlenen aşure etkinliğine CHP Alanya İlçe Başkanı Coşkun Karadağ ile birlikte yönetim kurulu üyeleri de katıldı. Düzenledikleri aşure etkinliği ile ilgili Apaydın, aşure ikramında bulunmanın ve katılmanın birlik beraberliğin simgesi olduğunu ifade etti.

Güncelleme Tarihi: 20 Eylül 2019, 19:29
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107