banner84

İYİ Gençlik başkanları ağırladı

İYİ Parti Alanya Gençlik Kolları Yönetimi ve üyeleri önceki akşam Akdeniz Bölge Koordinatörü, İlçe Teşkilat Başkanı ve Belediye Başkan Adayını ağırladı

İYİ Gençlik başkanları ağırladı

İYİ Parti Alanya Gençlik Kolları Başkanı Ramazan Demir, Gençlik Kolları Yönetimi ve Gençlik Kolları üyeleri önceki akşam İYİ Parti Gençlik Kolları Akdeniz Bölge Koordinatörü Ramazan Ergin, İYİ Parti Alanya Teşkilat Başkanı Yücel Apaydın ve İYİ Parti Alanya Belediye Başkan Adayı Abdullah Sönmez'le bir araya geldi.  İYİ Gençlik'le bir araya gelen başkanlar, önce kısa kısa konuşmalarla kendilerini tanıttılar. Ardından gençleri tanıyan ve onlarla sohbet eden başkanlar, gençlerin dilek, istek ve sorunlarını dinlediler. Belediye Başkan Adayı Abdullah Sönmez gençlere yönelik projelerini dile getirirken, gençlere verdiği önemin altını çizdi. Başkanların yaptıkları konuşmaların ortak noktası ise gençlerin doğru eğitim almasına yönelik oldu. İlçe Başkanı Aydın'ın yaptığı konuşmada değindiği genç beyinlere yönelik çalışmaların öncelikli konu olduğunu söyledi.

 İYİ Parti Alanya Gençlik Kolları Başkanı Ramazan Demir, 'Cesur yol arkadaşlarım bu akşam düzenlediğimiz Yücel Apaydın ve Abdullah Sönmez Başkanlarımızla tanışma toplantısına katılımınızla İYİ Gençlik Alanya'nın gücünü gösterdiniz. İyi Parti Alanya Gençlik Kolları Başkanı olarak, mahalle başkanlarım nezdinde katılan tüm Cesur Gençlere teşekkür ederim. Yürüdüğümüz bu yolda sizlerle olmaktan onur duydum. Bu yolda ne kadar cesur ve kararlı adımlar attığınızı bu akşam burada gösterdiniz. Cesaret gerektiren nice yolları birlikte yürümek umuduyla yeniden hepinize teşekkür ediyorum' derken, sözlerine 'İYİ'lik kazanacak' sloganıyla son verdi.

Güncelleme Tarihi: 17 Ocak 2019, 14:18
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107