banner84

İYİ Parti Alanya’da kongreye gidecek

İYİ Parti İlçe Başkanı Yücel Apaydın, Ekim ayı içerisinde kongreye gideceklerini açıkladı.

İYİ Parti Alanya’da kongreye gidecek
Mevlüt UYGUR

İYİ Parti Alanya İlçe Teşkilatı haftalık olağan toplantısını gerçekleştirdi. Basın mensuplarına açıklamalarda bulunan İlçe Başkanı Yücel Apaydın Ekim ayı içerisinde kongreye gideceklerini söyledi. Apaydın, "Hepimizin bildiği gibi İYİ Parti olarak şuanda mevcut gündem il başkanlarımızın istifası ve yeniden atanması. Öyle umut ediyoruz ki bu hafta sonuna kadar Antalya il başkanımızda atanmış olacak. Akabinde Ekim ayı içerisinde ilçe kongrelerimiz olacak ardından il kongremizi yaparak yeniden bir çalışma sürecine gireceğiz. Yerel seçimlerde zaten çalışmalarımızı başlatmıştık. Görüşmelerimiz ve oluşumla ilgili çalışmalarımız devam ediyor" dedi.

'ÜYE SAYIMIZDA SIKINTI YOK'

Yapılacak olan kongre için Alanya'da belirli sayıda üyenin olduğunu belirten Apaydın, "Biz zaten daha önceden üye çalışmalarımızı yapmıştık. Belirli sayıda üyemizi gönderdik genel merkeze. Her  gün üye olmak isteyen vatandaşlarımızı üye yapmaya devam ediyoruz.  Kongre gününe kadar da belirli bir sayıya ulaşacağımızı düşünüyorum. Kongreye yaparken üye konusunda bir sıkıntımız olmayacak. Biz elimizden geldiğince üye sayımızı yükselterek kongreye gitmek istiyoruz" ifadelerini kullandı.

'YÖNETİMDE BÜYÜK DEĞİŞİKLİK OLMAYACAK'

Kongrede mevcut yönetimde çok büyük değişiklik olmayacağını belirten Apaydın, "Yönetimden bir kaç kişi ancak değişir. Bir çok arkadaşımız bu işi seven, her şeyi göze alan, koltuk sevdası olmayan fedakar çalışan arkadaşlardan oluşuyor bizim yönetimimiz. Çok az sayıda bir kaç arkadaşımız değişecektir, iş durumu ve başka durumlar nedeniyle. Fakat  geneli devam edecektir" dedi.

Güncelleme Tarihi: 11 Eylül 2018, 16:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107