banner84

İYİ Parti 'asker selamı' ile destek verdi

Apaydın ve yönetim kurulu üyeleri haftalık yönetim kurulu toplantısında Barış Pınarı Harekatı'na manevi destek amacıyla asker selamı verdi.

İYİ Parti 'asker selamı' ile destek verdi

-Özgür YILMAZ
İYİ Parti İlçe Teşkilatı olağan yönetim kurulu toplantısında, 'Barış Pınarı Harekatı'nda vatanı için şehadet şerbeti içen şehitlerimize Allah'ta rahmet, ailesine sabırlar diliyoruz' diyen ilçe başkanı Yücel Apaydın ve yönetim kurulu üyeleri asker selamı verdi.  Canını dişine takıp, güvenliğimiz için fedakarlık eden Mehmetçiklerimize Allah Kudret versin diyen Apaydın, “Koçyiğitlerimiz, Şanlı ordumuz daha önce devleti hendeklerden çıkarıp almıştı. Şimdi de devleti yanlış dış politikalardan alıp çıkarmaya çalışıyor” dedi.
APAYDIN CUMHURBAŞKANI'NI ELEŞTİRDİ
Apaydın, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı “Harekat sürerken, Millet İttifakı dağılmalıdır” şeklinde açıklama yapması yanlış diye eleştirdi. Apaydın, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yönelik, "Türk dünyasıyla yaklaşın, yönünüze Türk’e dönün biliniz ki dert ortağınızda, çözüm ortağınızda soydaşlarınızdır. Türkler birlik oldukça bir cihana bedeldir” dedi.

Güncelleme Tarihi: 15 Ekim 2019, 18:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107