banner129

İYİ Parti hız kesmiyor

İYİ Parti Alanya İlçe Başkanı Yücel Apaydın, Belediye Başkan Adayı Abdullah Sönmez ve İYİ Parti Yönetim Kurulu; Alanya Minibüsçüler, Otobüsçüler ve Servis Aracı İşletmecileri Esnaf Odası Başkanı Doğan Bacak’ı ziyaret etti.

İYİ Parti hız kesmiyor

İYİ Parti Alanya Belediye Başkan Adayı Abdullah Sönmez’e başarılar dileyen Bacak, İYİ Parti’nin çalışmalarını başarılı bulduğunu dile getirdi.
İlçe Başkanı Yücel Apaydın; ‘Saha çalışmalarımızın yanında odalarımızı ziyaret ederek Alanya’nın meslek erbaplarından görüşler alıyoruz. Sizleri de ziyaret ederek yönetim yetkisine sahip olduğunuz meslek birliğine yapacaklarımızı anlatıyoruz’ dedi.
Belediye Başkan Adayı Abdullah Sönmez; ‘İlçe Başkanıma katılıyorum. Meslek temsiline sahip odalarımızın çalışmalarımıza katkısı büyük olacak. Çalışmalarımızı gerçekleştirirken, halkın yararına yapacağımız tüm icralarımızda meslek erbaplarından da bilgi alarak ilerliyoruz’ dedi.
Oda Başkanı Doğan Bacak da halkı temsil eden, Belediye Başkanlığı’nın meslek odaları ile işbirliğinde olmasının çok önemli olduğunu dile getirerek, yapılacak projelerde fikirlerinin hayata geçmesiyle de mutlu olacaklarını dile getirdi. Ziyaret sonunda İlçe Yönetimini uğurlayan Bacak; İlçe Başkanı Yücel Apaydın ve Belediye Başkan Adayın Abdullah Sönmez’e seçim çalışmalarında başarılar diledi.

Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2019, 15:41
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107