banner129

İYİ Parti Yerel Yönetimler Çalıştayı tamamlandı

23-24 Kasım tarihlerinde İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in katılımıyla Antalya’da ilk oturumu yapılan İYİ Parti Yerel Yönetimler Çalıştayı; İYİ Parti Belediye Başkanları, İl Belediye Meclis Üyeleri, İlçe Belediye Meclis Üyeleri ve İlçe Başkanları’nı bilgilendirme toplantıları, paneller ve çeşitli konularla ilgili oturum başlıklarının olduğu program tamamlandı.

İYİ Parti Yerel Yönetimler Çalıştayı tamamlandı

İYİ Parti Alanya İlçe Başkanı Yücel Apaydın, Belediye Meclis Üyeleri Can Kanburoğlu, Fikret Arık, Didem Dim Özaltın, Halit Öztürk ve Alper Kan ve İYİ Parti Alanya Belediye Başkan Adayı Abdullah Sönmez'in katıldığı çalıştayda yerel yönetimlerde İYİ Parti’nin vizyonu, Belediye Meclis Üyelerinin Görevleri, Türkiye’de Belediyecilik ve Sorunları, Yöneticilerin Gözünden Belediyelerde Yönetim Gerçeği, Yerel Yönetimlerde Stratejik Plan, Belediye Yönetiminde Etkinlik gibi birçok konuda eğitimler ve paneller gerçekleşti. Çalıştayın açılış konuşmasını yapan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener “Tüm engellemelere ve tüm yok saymalara rağmen İYİ Belediyecilik anlayışımızı vatandaşlarımızla buluşturacağız” diye konuştu.

“BİZİM ROTAMIZ HALK”

İYİ Parti Alanya İlçe Başkanı Yücel Apaydın da çalıştay hakkında bilgi vererek “ Çalıştayımız vatanımıza ve milletimize hayırlı olsun. Aynı amaç için, İYİ Belediyecilik misyonuyla vatandaşlarımıza hizmet ettiğimiz Belediye Başkanlarımız, Meclis Üyelerimiz ve İlçe Başkanlarımızla bir araya geldik. Yönetimde oluşturacağımız rotamız hep belli. Rotamız vatandaş. Rotamız halkımız. Halkımızın isteğine, cebine, refahına ne uygunsa bizler de onun destekçisi olmaya vatandaşımızın isteğini hizmetlerimize yansıtmaya devam edeceğiz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2019, 10:42
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107