banner84

Karadağ'dan komite açıklaması

CHP Alanya İlçe Başkanı Coşkun Karadağ, teşkilat olarak oluşturdukları komiteler hakkında Alanya Posta TV'ye bilgi verdi. Karadağ, "Şehrimizi el birliği ile daha iyi bir şekilde yönetmeye devam edeceğiz" dedi.

Karadağ'dan komite açıklaması

-Özgür YILMAZ
-Asiye ELİAÇIK

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Alanya İlçe Teşkilatı tarafından oluşturulan komitelerle ilgili Alanya Posta TV'ye konuşan İlçe Başkanı Coşkun Karadağ, Antalya'nın il olmaya aday bir ilçesi olan Alanya'da sorunları daha iyi tespit etmek ve hizmetleri daha iyi bir şekilde yürütmek için böyle bir karar aldıklarını belirtti. Karadağ, "Biliyorsunuz CHP tüm Türkiye'de büyükşehirlerde şu an yönetimi devraldı. Antalyamızda şu an yine CHP tarafından yönetiliyor. Antalya gerçekten çok büyük bir şehir. Alanya'da, Antalya'nın üçüncü büyük ilçesi. İl konumundaki bir ilçe olan Alanyamızın da birçok sorunu var. Bu sorunlara sadece yönetim kurulu veya diğer arkadaşlarla birlikte ulaşmak çok zordu. Dolayısıyla biz daha fazla ihtisas komiteleri oluşturarak şehrimizin en ücra köşesine hizmet verme, onların dertlerini dinleme ve onların sorularını hem Büyükşehir hem de mecliste bulunan arkadaşlarımıza iletme görevi ile böyle bir şey yaptık. 6 komite oluşturduk ancak bu komiteler bile zaman zaman yetersiz kalabilir" dedi. 
"SÖZLERİMİZİ MİLLET İTTİFAKI OLARAK VERDİK"
Komitelerde İYİ Parti Alanya İlçe Teşkilatından isimlerin olması hakkında ise Karadağ, "Biz seçimlere Millet İttifak olarak girdik. Seçim zamanında da birçok sözler verdik. Bu sözlerimizi sadece CHP olarak değil, Millet İttifakı olarak verdik. Dolayısıyla biz Millet İttifakı'nın diğer kanadının da görüş ve düşüncelerini bu komitelerde yansımasını da çok faydalı olacağını düşündük. Güzel bir çalışma devam ediyor şu anda. 102 mahallemizde, köylerimizde, Alanya merkezde ciddi çalışmalar yapılıyor. İYİ Parti'nin bizlere, bizim de onlara bu konuda katkılarımız oluyor. El birliği ile şehrimizi çok daha iyi bir şekilde yönetmeye devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.

banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107