banner84

Karadağ kumpas iddialarını yorumladı

Eski CHP Milletvekili Muharrem İnce, Saray'da Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüştüğü iddialarına ilişkin CHP ilçe başkanı Coşkun Karadağ değerlendirmede bulundu.

Karadağ kumpas iddialarını yorumladı

-Özgür YILMAZ
Türkiye'nin gündemini değiştirmek için bir kumpas lafıdır gidiyor diyen Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İlçe Başkanı Coşkun Karadağ, “Cumhurbaşkanı köşküne herkes rahatlıkla çıkıp girebilmeli. Cumhuriyet Halk Partisi'nden ve diğer siyasi partilerden de birileri gidebilir gelebilir” dedi. Karadağ açıklamasının devamında şunları söyledi: 
“BİZ BUNLARA HİÇBİR ZAMAN BOYUN EĞMEYECEĞİZ”
Net bir şekilde şu Cumhuriyet Halk Partisi’ni de veya bu zamana kadar partide görev almış, temsil niteliği olmuş bir kişi gitti diye herhangi bir şey yok. Bu kumpaslar biliyorsunuz Türkiye'de özellikle Cumhuriyet Halk Partisi'nin çok ivme kazandığı, iktidara alternatif olduğu ve tüm büyükşehirlerde CHP'nin büyük bir oranla kazanmasından sonra bu kumpaslar çeşitli bir şekilde devam etti. Şimdi de hep beraber hatırladığımız gibi biliyorsunuz yakın bir tarihte özellikle Ergenekon, Balyoz gibi daha sonra da kendilerinin dahi itiraf ederek bunların tamamen yanlış olduğunu, doğru bir zemine dayanmadığını gerçekliği olmadığı şeklinde açıklama yaptılar. Büyükşehir belediyelerinin Cumhuriyet Halk Partisi’ne geçmesi ile birlikte tamamen köşeye sıkışan iktidar artık, “biz bunun nasıl önüne geçeriz, nasıl bir şey yaparız gibi bir kumpas ile beraber, biraz önce söylediğim gibi Ergenekon ve Balyoz hareketleri ile beraber bunun bir devamı olarak bugün bunu gündeme getirmeye başladılar. Ama bizim genel merkezimiz genel başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ile ilgili gerekli açıklamayı yaptı. Biz bunlara hiçbir zaman boyun eğmeyeceğiz tarih bizim haklı olduğumuzu bir kez daha ispatlayacak Cumhuriyet Halk Partisi'nin iktidar yürüyüşünü engelleyemeyecekler.”

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2019, 17:28
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107