banner84

'Keşke önce lansman sonra çalışma yapılsaydı'

CHP İlçe Başkanı Coşkun Karadağ, "Alanya’mızın belki en önemli konulardan bir tanesi sahile yapılan mahmuz olayıdır. Çalışmalar başlamadan lansmanı yapmak gerekirdi" eleştirisinde bulundu.

'Keşke önce lansman sonra çalışma yapılsaydı'

-Özgür YILMAZ
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Alanya İlçe Başkanlığı yönetim kurulu toplantısı ilçe başkanı Coşkun Karadağ başkanlığında yapıldı. Toplantıda gündem dair konular değerlendirildikten sonra basın açıklaması yapıldı. Karadağ açıklamada, “ Mahmuz için karada birtakım hazırlıklara başlanmış, Keşke bu konuda imalata geçilmeden önce bir lansman yapılıp kamuoyu bilgilendirilmiş olsaydı” dedi. Karadağ, önümüzdeki günlerde mahmuz ve çevre konusunda uzmanların da katılacağı bir toplantıyı millet ittifakı olarak planlayacaklarını söyledi.
'ONLAR BİZİM GÖZBEBEĞİMİZ'
Alanya’da 2 tane üniversitemiz var diyen Karadağ, “Hiç kimsenin üniversitelerimizi itibarsızlaştırmaya hakkı yok. Onlar bizim gözbebeğimiz” dedi.
KADINLAR KONGREYE GİDİYOR
Karadağ, Pazar günü yapılacak CHP Alanya kadın kolları kongresine yönelik katılım çağrısı yaptığı konuşmasında 15 Şubat Cumartesi günü Demirtaş’ta sahnelenecek tiyatro gösterisinde de sanatseverleri davet etti.

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2020, 21:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107