banner84

Kestel'de büyük buluşma

Bahçeli'nin ve Erdoğan'ın Cumhur İttifakı adayının Yücel olduğunu açıklamasından sonra Yücel, ilk halk buluşmasını doğup büyüdüğü Kestel'de gerçekleştirecek

Kestel'de büyük buluşma
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin ve Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Cumhur İttifakı'nın Alanya Belediye Başkanı Adayı Adem Murat Yücel'i art arda açıklamalarının ardından, Yücel ortak aday olarak ilk halk buluşmasını doğup büyüdüğü ve uzun süre hizmet ettiği Kestel Mahallesi'nde gerçekleştirecek.
İLK BULUŞMA MAHALLESİNE
Belde belediyeleri kapatılmadan önce Kestel'de 2004 yılında yapılan seçimlerde Türkiye’nin en genç belediye başkanları arasına girerek, Kestel Belediye Başkanı seçilen Yücel, 2009 yılı yerel seçimlerinde de 2'nci kez başkan seçilmişti. Belde belediyelerinin kapanmasının ardından ise MHP çatısı altında siyasi hayatını sürdüren Yücel'e 2014 yerel seçimlerinde de Kestel desteğini esirgemeyerek, başkanını yalnız bırakmadı. Bu kez de Başkan Yücel, ittifak adayı olduğunun açıklanması ile birlikte ilk ziyaretini kendi mahallesine yapacak. 
HAZIRLIKLAR TAMAM
Yücel'in Kestel Mahallesi'ndeki buluşması bugün Kestel Düğün Salonu'nda saat 19.00'da gerçekleşecek. Kestel'in değişmesinde, modernleşmesinde önemli rol oynayan Yücel'in Kestel Mahallesi'ndeki buluşması için ön hazırlıkların tümü tamamlanırken, 3 bin Kestellinin toplantıya katılması bekleniyor. 
STARTI VERECEK
Her mahalleye eşit hizmet dağıtmak için 2014'ten bu yana yolundan şaşmadan başkanlığını sürdüren Yücel'in Kestel Mahallesi'nde yapacağı halk buluşmasından sonra sahaya inerek seçim çalışmasının startını vermesi bekleniyor. Yücel, doğup büyüdüğü mahallede gerçekleştireceği toplantıya tüm Kestellileri davet etti.
Güncelleme Tarihi: 29 Ocak 2019, 19:04
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107