banner84

Kırsal eleştirisine vatandaş savunması  

İYİ Parti ve CHP'nin ‘Kırsala hizmet gitmedi’ eleştirisine cevap Çamlıca Mahallesi yaşayanlarından geldi.

Kırsal eleştirisine vatandaş savunması  

Haber Merkezi
Geçtiğimiz günlerde İYİ Parti İlçe Başkanı Yücel Apaydın, köylere yapılan hizmetlerin boş balondan ibaret olduğunu söylemişti. Ardından CHP İlçe Başkanı Coşkun Karadağ da mevcut belediye yönetiminin köylere hizmet yapmadıklarını söylemişti. Alanya Belediye Başkanı ve Aday Adem Murat Yücel’e yönelik eleştiriye Çamlıca Mahallesi yaşayanlarından Mehmet Candan cevap verdi. 
'HEM KIRSALA HEM DE SAHİLE EN İYİ HİZMETİ ALDIK'
 Alanya Belediye  Başkanı  Adem  Murat  Yücel'in kırsal kesim ve sahilde en güzel hizmetleri yaptığını ifade eden Candan, "Son günlerde mevcut Alanya Belediyesi yönetiminin köylere hizmet yapmadığı ve sadece şahıslara hizmet yapıldığı söylendi. Benim köyüm Çamlıca Mahallesi, Alanya merkezde  ayakkabı  dükkanım  var. Ben sık sık köyüme gidiyorum, yaylalara çıkıyorum. Bu köylere hizmet yapılmadığı söylemleri boş laflar. Çünkü  Adem başkan hem kırsal kesime hem de sahil kesimlere en iyi hizmeti yaptı. Koçdavut'tan, Söğüt, Tokar, Dikmetaş, Çamlıca Mahallesine asfaltı yapan Adem Murat Yücel. Bizler hem büyükşehirden hem de Alanya Belediyesi'nden hizmetlerin en güzelini alıyoruz. Geçen dönem de AK Partili olmama rağmen Adem Murat Yücel'i destekledim" ifadelerini kullandı. 
‘GÖRMÜYORLARSA BEN GÖSTEREYİM'
CHP ve İYİ Parti  İlçe Başkanları’nın ya  köyleri gezmediğini, ya da köylere yapılan hizmetleri görmediklerini  kaydeden Candan, "Onlar görmüyorlarsa da benimle birlikte gelsinler yapılan hizmetleri ben göstereyim. CHP'nin yeni ilçe başkanı daha göreve başlaya 15-20 gün oldu. Kaç köyü gezmiş, hizmet yapılmadı diyor. CHP'nin yönetiminde benim de çok sevdiğim görev alan Mustafa Aras diye arkadaş var. Ona bir sorsunlar köylere hizmet yapılmış mı? yapılmamış mı? Çünkü başkanın kendisi daha göreve geleli 15-20 gün oldu 102 mahalleyi gezmesinin imkanı yok. Belki onlar daha iyisini yapabilirler ona bir şey diyemem.  Adem Başkan’ın zaten ilk 2 yılı şantiye kurmakla geçti. Son  3 yıldır da çok güzel hizmet yapıyor. Önümüzdeki 5 yıllık döneminde de daha çok hizmet yapacağından eminiz" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107