banner84

Kızlarpınarı seçimi yorumladı

Seçimin nabzını tutmaya devam eden Alanya Postası Gazetesi, Kızlarpınarı Mahallesi'nde seçmenine gönlündeki adayı sordu.

Kızlarpınarı seçimi yorumladı

Mevlüt UYGUR
Yerel seçimlerin nabzını tutmaya devam eden Alanya Postası Gazetesi bu kez merkez mahalle olan Kızlarpınarı'ndaydı. Seçimler hakkında seçmenlerle sohbet ettik ve gönüllerindeki adayları sorduk.
'VATANDAŞLAR ADALETSİZLİKTEN KURTULMAK İSTİYOR'
Nuri Aktaş, "Ben seçimlerde favori olarak Millet İttifakı'nın adayı Abdullah Sönmez'i görüyorum. Gönlümdeki aday da Sönmez. Antalya'da Muhittin Böcek'in kazanmasını istiyorum. Vatandaşlar projeyi bile bilmiyor, artık adaletsizlikten kurtulmak istiyor. MHP'ye verilen oyların AK Parti'ye geçtiği için oyunu  İYİ Parti'ye verecek çok kişi var. Muhtar adayı olarak ise Ahmet Dalmış kazanır diye ümit ediyorum" diye konuştu.
'HEM  ÇALIŞMALARINDAN MEMNUNUM HEM DE KİŞİLİĞİNDEN'
Mesut Duran, "Bence belediye seçimlerinin favorisi mevcut başkan. Benim gönlümdeki aday da mevcut başkan. Çünkü Adem başkanın hem çalışmalarından hem de kişiliğinden memnunuz. Antalya'da da Menderes Türel diyorum. Proje olarakta gereken şeyler yapılıyor zaten. Bizim ekstradan bir şey söylememize gerek kalmıyor" dedi
'ALANYA'NIN GELECEĞİNE KATKI YAPACAĞINI DÜŞÜNÜYORUM'
Bülent Demirel, "Belediye seçimlerinde Alanya'da Adem Murat Yücel'den başkasını favori olarak görmüyorum. Çünkü Yücel genç, dinamik bir başkan. Yöneticiliği iyi yapan, iyi hizmet yapan ve azimle çalışmak isteyen bir isim. Alanya'nın geleceğine katkı yapacağını düşünüyorum.  Antalya'da da Menderes Türel'in devam edeceğini düşünüyorum. Kızlarpınarı Mahallesi'nde ise muhtar adayı olarak Sedat Büyük'ün kazanmasını istiyoruz. Son olarakta kimin hakkı ise o kazansın" şeklinde konuştu. 
'ADAYLARDAN BEKLENTİM İHTİYAÇ SAHİPLERİN EL UZATMALARI'
Mustafa Gözlü, "Ben AK Partiliyim ve yerel seçimlerde Cumhur İttifakı'nın adaylarını destekleyeceğim. Benim adaylardan  beklentim ihtiyacı olan insanlara yardım ellerini uzatmaları. Benim gidecek kadar yol, içecek kadar su, iyi kötü evde var ama aç olan insanlar var. Öğrencilerin eğimine destek verilmesini istiyorum" ifadelerini kullandı.
'YÜCEL'İ DE SEVİYORUM AMA OYUM SÖNMEZ'E'
Mehmet Uslu, "Seçimin favorisi olarak isim veremem ama ben Abdullah Sönmez'i destekliyorum. Ben daha önce Konaklı'da oturduğum için Konaklı'ya yapılan hizmetleri biliyorum ve bu hizmetlerden memnunum.  Adem Murat Yücel başkan da iyi, seviyorum ama oyumu Abdullah Sönmez'e vereceğim. Antalya'da da Muhittin Böcek'in kazanmasını istiyorum. Mahallemizde de Muhtar adayı olarak İbrahim Olgu Gülçelik'i destekliyorum" dedi.
'ESNAFLARA DESTEK ÇIKMALI'
Turan Bedir, "Ben seçimleri mevcut başkanın tekrar kazanacağını düşünüyorum. Benim gönlümde Cumhur İttifakı'nın adaylarının kazanmasından yana. Alanya Büyükşehir'de her 2 mevcut başkanın çalışmalarından memnunuz. Adaylardan halkın ihtiyaçlarını isteklerini yerine getirmesini istiyorum. En başta da esnaflara destek çıkılması lazım, çünkü esnaflar zor durumda.  Kızlarpınarı Mahallesi'nde ise İbrahim Olgu Gülçelik'i birinci sırada görüyorum" diye konuştu.
'ÇALIŞMALARINI BEĞENİYORUZ'
Mehmet Demirel, "Benim gönlümdeki aday Adem Murat Yücel. 5 yıllık yaptığı çalışmalarından memnunuz, çalışmalarını beğeniyoruz. Antalya için kararsızım. Alanya ve Antalya için hayırlısı olsun" ifadelerini kullandı.
'MERKEZİ ALAN SEÇİMİ ALIR'
Mehmet Ünal, "Alanya'da yerel seçimlerde Adem Murat Yücel ile Abdullah Sönmez yarışıyor. Bence Adem başkan şehir merkezini alabilirse seçimi kazanır. Kırsal  bölgelerde mevcut başkan farkla alır. Konaklı Bölgesini Abdullah Sönmez götürür. Mahmutlar'da da Alaattin Çakırın Adem başkanın oylarını böler diye düşünüyorum.  Bence seçimin sonucunu merkez mahalleler belirleyecek. Antalya'da Muhittin Böcek bayağı bir iddialı" şeklinde konuştu

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107