banner84

'Koltuk ve mevkii sevdamız yok'

**

'Koltuk ve mevkii sevdamız yok'
 DIŞİŞLERİ Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, AK Parti Döşemealtı İlçe Teşkilatı olağan genel kuruluna katıldı. Çavuşoğlu, burada yaptığı konuşmada, AK Parti'nin kurulduğu dönemde Döşemealtı'na geldiğini anlatarak, Döşemealtılı insanların yörük, yiğit ve mert olduklarını, kendisine her zaman destek verdiklerini söyledi. Kongrelerin AK Parti'yi daha da güçlendireceğini, Türkiye'ye ve dünyadaki mazlumlara hizmet olarak dönmesini sağlayacağını anlatan Çavuşoğlu, AK Partili kadroların bugün sadece ülke sınırları içinde değil, dünyadaki tüm mazlumlara hizmet ettiğini kaydetti. Bakan Çavuşoğlu, tüm kongrelere katılmak istediğini ancak yoğun bir tempo içinde olduklarını dile getirdi. Milletten aldıkları güç ve destekle enerjilerini hiç bitirmeden her yere koştuklarını belirten Çavuşoğlu, Türk bayrağını dünyanın her yerinde dalgalandırdıklarını bildirdi. 
KOLTUK HESABIMIZ YOK
AK Parti'de koltuk, mevki sevdası olmadığını, partiye gönül verenlerin millet ve hizmet için çalıştıklarının altını çizen Çavuşoğlu, AK Parti'yi diğer partilerden ayıran özelliğin de bu olduğunu kaydetti. Ülkeye ve milletin birliğine, bütünlüğüne nifak sokulmasına da müsaade etmeyeceklerini vurgulayan Çavuşoğlu, şunları söyledi:
"Çözüm sürecini baltalamak için her fırsatı kullananlar var, ana muhalefette var, yavru muhalefette var, onun yavrusu muhalefette de öyle. Kobani olaylarını bahane ederek insanları sokağa döktüler. Ülkemizin güvenliği için her türlü adımı atacağız, diğer taraftan da çözüm sürecini baltalamaya çalışanlara fırsat vermeyeceğiz, hep birlikte başaracağız. Biz huzur, kardeşlik, demokrasi kalkınma istiyoruz."

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2014, 17:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107