banner84

Komisyonlar onlardan sorulacak

Alanya Belediye Meclisi'nde son olarak, komisyon üyeleri seçildi. Komisyonlara Yücel'in teklifi ile her partiden bir üye alınarak toplamda 5 kişi seçildi

Komisyonlar onlardan sorulacak

PLAN BÜTÇE

Plan Bütçe Komisyonu, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’in teklifiyle komisyonun 5 kişi olması ve her partiden bir üyenin bulunması gerektiği şeklinde oylandı. Komisyonda karar ile MHP’den Alper Birer, Fevzi Alaattinoğlu, Mustafa Sünbül, İYİ Parti’den Yılmaz Bağışlar ve Fikret Arık yer aldı.

İMAR BAYINDIRLIK

İmar ve Bayındırlık Komisyonu’nda ise İYİ Parti’den Didem Dim Özaltın ve Hüseyin Yaman, MHP’den ise Melike Nazifoğlu, Mehmet Ali Tekin ve Bilal Azak yer aldı.

SOSYAL YARDIM DEĞERLENDİRME

Sosyal Yardım Değerlendirme Komisyonu’nda İYİ Parti’den Nazmi Zavlak ve Hasan Basar, MHP’den Kayhan Balta, Bilal Azak ve Mustafa Toksöz yer aldı.

MEYDAN VE SOKAKLARA AD VERME

Meydan ve Sokaklara Ad Verme Komisyonu’nda da, İYİ Parti’den Yılmaz Bağışlar ve Halit Öztürk, MHP’den ise Mustafa Sünbül, Muammer Özbudak, Mehmet Babaoğlu yer aldı.

NUMARATAJ

Numarataj Komisyonu’nda ise İYİ Parti’den Yılmaz Bağışlar ve Halit Öztürk, MHP’den ise Muammer Özbudak, Mehmet Babaoğlu ve Mustafa Sünbül oldu.

KÜLTÜR VE TURİZM

Kültür ve Turizm Komisyonu İYİ Parti’den Alper Kan ve Serkan Salvur, MHP’den Nuri Tokuş, Fevzi Alaattinoğlu ve Paulina Müftüoğlu yer aldı.

TARIM VE HAYVANCILIK

Tarım ve Hayvancılık Komisyonu’nda İYİ Parti’den Fikret Arık ve Serkan Salvur, MHP’den ise Mehmet Babaoğlu, Kerim Ertekin, Meliha Aras yer aldı.

ESNAF VE TİCARET

Esnaf ve Ticaret Komisyonu’nda İYİ Parti’den Fikret Arık ve Hüseyin Yaman, MHP’den ise Ahmet Dayanç, Kayhan Balta ve Mustafa Tuna yer aldı.

BORÇLU MÜKELLEFLERİN GARİMENKULLERİNİN SATIŞ

Borçlu Mükelleflerin Gayrimenkullerinin Satış Komisyonu’na Nuri Tokuş asil, Mehmet Ali Kiriş yedek olarak seçildi.

BİRLİKLERE SEÇİLEN ÜYELER

Yağlı Güreş Düzenleyen Kentler Birliği’ne asil olarak Mehmet Babaoğlu, Fevzi Alaattinoğlu ve Mehmet Şenli, yedek olarak ise Mehmet Ali Tekin ve Bilal Azak seçildi. Tarihi Kentler Birliği’nde MHP’den asil üye olarak Mehmet Babaoğlu, yedek üye olarak ise Arif Tok yer aldı. Akdeniz Belediyeler Birliği için ise MHP’li Ali Şahin, Arif Tok, Mehmet Ali Kiriş ve Melike Nazifoğlu asil, Muammer Özbudak ve Mehmet Ali Tekin de yedek üye olarak seçildi.

ALANYA POSTA TV'Yİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

ALANYA POSTA TV'Yİ FACEBOOK'TAN İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Güncelleme Tarihi: 09 Nisan 2019, 23:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107