banner84

Mahmutlar'da seçimin favorisi Yücel

Alanya'nın en kalabalık mahallesinde yerel seçimin nabzını tutan Alanya Postası, Mahmutlar halkına seçimin favorisini sordu

Mahmutlar'da seçimin favorisi Yücel
Mevlüt UYGUR
Alanya'nın en büyük ve nüfus bakımından en yoğun mahallesi olan, 20 bin 521 seçmeni bulunan Mahmutlar Mahallesi'nde yerel seçimin nabzını tutan Alanya Postası, Mahmutlar halkının görüşlerini aldı. Dışarıdan gelen vatandaşların ve tabanı CHP'li olan emeklilerin çoğunlukta yaşadığı Mahmutlar'da, seçimin favorisini sorduğumuz vatandaşlar, Cumhur İttifakı'nın Alanya Belediye Başkan Adayı Adem Murat Yücel'i favori görürken, Mahmutlar Eski Belde Belediye Başkanı ve Demorat Parti Alanya Belediye Başkan Adayı Alaattin Çakır'ın da yarışa girerek oyları böldüğünü ifade etti.
'HALKIN DERDİNİ DİNLİYOR'
Dede Yunus Kaçar, "Bana göre Alanya'da seçimi Adem Murat Yücel kazanacak. Özellikle Mahmutlar'dan yüksek oranda oy alacağını düşünüyorum. Vatandaş Adem Murat Yücel'in hizmetlerinden memnun. Halkın içinde olan bir başkan, halkın derdini dinliyor. Çözüm üretmeye çalışıyor. Halk Adem başkanı seviyor, o da halkı seviyor. Tüm adaylara başarılar dilerim" diye konuştu.
'GÜZEL HİZMET YAPTI'
Fevzi Cömert, "Alanya'da seçimin favorisi Adem Murat Yücel. Bende Milliyetçi Hareket Partiliyim ve oyumu Adem  Murat Yücel'e vereceğim. Yücel'in Alanya'da yaptığı güzel hizmetler var. Büyükşehir yasasıyla imkanları kısıtlanmasına rağmen güzel hizmet yaptı. Ben 30 yıldır Alanya'da yaşıyorum ve buranın yerlisi MHP'lidir, Adem başkana sahip çıkacaklardır. Buradaki emekli insanlar, Ankara, Konya, İstanbul gibi dışardan gelen insanların çoğunluğu CHP'lidir. Fakat Mahmutlar'da ağırlıkta MHP olacaktır.  Mahmutlar'ın da çoğunluğu Yücel'e oy verecektir diye düşünüyorum" dedi.
'ÇAKIR OYLARI BÖLDÜ'
Cebrail Kartal, "Yerel seçimlerde mevcut başkan Adem Murat Yücel'in tekrar kazanacağını düşünüyorum. Yücel'in Alanya'da seçimi açık ara farkla alacağını düşünüyorum.  Mahmutlar Mahallesi'nde ise yüzde 60 Adem Murat Yücel, yüzde 40 ise Mahmutlar Eski Belde Başkanı Alaattin Çakır alır. Biz halk olarak Adem başkanın çalışmasından memnunuz. Vatandaşın derdini dinliyor. Yaptığı çalışmalar takdir ediliyor" şeklinde konuştu. 
'VATANDAŞ HİZMETLERDEN MEMNUN'
Ümit Önder, "Yerel seçimlerde yüzde 90 Cumhur İttifakı'nın ortak adayı Adem Murat Yücel kazanır. Sebebi ise hem Alanya'ya verdiği hizmetler hemde dürüst olması. Kendisi de eskiden beri tanıdığımız bir kişi. Bu güne kadar yaptığı hizmetlerden de vatandaşlar memnun. Mahmutlar'da da Adem Murat Yücel'in fazla oy alacağını düşünüyorum. Alaattin Çakır da Mahmutlar'da iyi oy alır ama Adem başkanı geçemez" ifadelerini kullandı.
Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2019, 18:18
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107