banner84

MHP'de 3 resmi başvuru

MHP'de meclis üyesi aday adaylığı başvuruları 15 Ocak'ta son bulurken, Alanya'da 3 isim belediye meclis üyeliği aday adaylığı için resmi başvurusunu ilçe teşkilatına yaptı

MHP'de 3 resmi başvuru
Mevlüt UYGUR
Milliyetçi Hareket Partisi'nde (MHP) Mart 2019'da yapılacak yerel seçimleri öncesi aday adaylığı için başvuru süreci 15 Ocak'ta sona erecek. İstifa sürecinin 15 Kasım'da son bulmasından dolayı 7 isim Alanya Belediye Meclis Üyeliği aday adaylığı için MHP İlçe Teşkilatı'ndaki görevlerinden istifa etmişlerdi. MHP'de dün 3 isim belediye meclis üyeliği aday adaylığı için İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan'a resmi başvurusunu yaptı. İstifa eden 7 isimden Tuncay Sarmaz ve Kerim Ünlü'nün yanı sıra, Alanya'nın ilk şehidi Ahmet Gündoşmuş'un abisi, MHP İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Gündoğmuş'un kızı Mimar Özlem Payalıoğlu da belediye meclis üyeliği aday adaylığı için resmi başvurusunu ilçe teşkilatına yaptılar. 
'ALANYA'MIZA HAYIRLI OLSUN'
Konuya ilişkin açıklama yapan Türkdoğan, "Özlem Payalıoğlu, Tuncay Sarmaz, Kerim Ünlü kardeşlerimiz Alanya Belediye Meclis Üyeliği Aday Adaylığı için teşkilatımızı resmi başvurularını yaptılar. Camiamıza ve Alanya'mıza hayırlı olsun" dedi.
Güncelleme Tarihi: 14 Aralık 2018, 18:28

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner107