banner129

MHP'de aday adayı bolluğu

Alanya'da en hareketli parti olan MHP'de belediye meclis üyeliği aday adaylığı başvuru süresi dün son bulurken, yaklaşık 50 meclis üyesi aday adayının olduğu öğrenildi.

MHP'de aday adayı bolluğu

 Mevlüt UYGUR

Milliyetçi Hareket Partisi'nde (MHP) belediye meclis üyeliği aday adaylığı başvurularının sonuna gelindi. 15 Kasım'da başlayan başvuruların 15 Ocak'ta son bulunması beklenirken süre 4 Şubat'a kadar  uzatılmıştı. Alanya'da seçimin en hareketli partisi olan MHP'de ilk günden beri belediye meclis üyeliği aday adaylığı başvurusu yoğunluğu yaşanırken, yaklaşık 50 belediye meclis üyesi aday adayı olduğu öğrenildi.

'YOĞUN BİR BAŞVURU SÜRECİ YAŞADIK'

Başvuru tarihi dün son bulurken, son gününde olan İş insanı Murat Kiriş ve Akdeniz Ahıskalı Türkler Birliği Alanya Temsilcisi Dr. Yunus Seyfal da  MHP Alanya İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan'a belediye meclis üyeliği aday adaylığı başvuru evraklarını teslim ettiler. Konuya ilişkin açıklama yapan Türkdoğan, "Partimizin  belediye meclis üyeliği aday adaylığı başvurularının başladığı ilk günden beri, yoğun bir talep oldu. Hem partimize hem Cumhur İttifakı'na hem de Alanya Belediye Başkan Adayı Adem Murat Yücel'e yoğun bir ilgi, alaka ve teveccüh var. Bu yoğun ilgi, alaka ve teveccüh bizleri mutlu ediyor. Partimize gösterilen bu ilgiden dolayı belediye meclis üyeliği aday adayları arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyoruz. Allah'ın izniyle partimizin 3 hilalli bayrağımızı Alanya Kalesi'nin burçlarında bir dönem daha dalgalandıracağız" dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 04 Şubat 2019, 18:23
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107