banner129

MHP'de meclis trafiği

MHP'de belediye meclis üyelikleri başvuruları yarın sona ererken bugün MHP Alanya İlçe Teşkilatı'nda başvuru trafiği yaşandı

MHP'de meclis trafiği

Mevlüt UYGUR

Milliyetçi Hareket Partisi'nde (MHP) belediye meclis üyelikleri başvurularının sonuna gelindi. 15 Kasım'da başlayan başvurular 15 Ocak'ta (yarın) sona eriyor. Alanya'da ilk açıklanan belediye başkan adayı MHP'li mevcut Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel olurken Alanya Belediye Meclis Üyeliği Aday Adaylığı'na en çok ilgi gösterilen parti de MHP oldu. 31 Mart'ta yapılacak yerel seçimlerin en hareketli partisi olan MHP'de ilk günden belediye meclis üyeliği aday adaylığı yoğunluğu yaşandı. Başvuru tarihi yarın son bulurken, bugün de Elektrik Elektronik Mühendisi Ahmet Batuhan Burakçın, Özkan Sigorta Şirketinin sahibi, Fatma Özkan İşbitirici, Emekli Eğitimci, Okul Müdürü Abdurrahman Genç, Tur acantası sahibi, kokartlı rehber Mehmet Ali Görmez, Gölgen Kuaför sahibi Gölgen Uğur, Mahmutlar Mahalle Başkanı Mustafa Durusoy Mimar Beyza Gökgül Şimşek de, MHP Alanya İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan'a belediye meclis üyeliği aday adaylığı başvuru evraklarını teslim ettiler.

'YOĞUN İLGİ VE TEVECCÜH BİZLERİ MUTLU EDİYOR'

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Türkdoğan, "Alanya Belediye Meclis Üyeliği Aday Adaylığı için partimize başvurular  yoğun bir şekilde devam ediyor.  Başvurular bugün ve son gün olan 15 Ocak'ta  da devam edecek. Hem partimize hem Cumhur İttifakına hem de Alanya Belediye Başkan Adayı Adem Murat Yücel'e yoğun bir ilgi, alaka ve teveccüh var. Bu yoğun ilgi, alaka ve teveccüh bizleri mutlu ediyor. Partimize gösterilen bu ilgiden dolayı belediye meclis üyeliği aday adayları arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyoruz. Allah'ın izniyle partimizin 3 hilalli bayrağımızı Alanya Kalesi'nin burçlarında bir dönem daha dalgalandıracağız" dedi.

Güncelleme Tarihi: 14 Ocak 2019, 17:32
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107