banner84

MHP'den muhtarlara ziyaret

MHP İlçe Başkanı Türkdoğan, 29 Mayıs'ta Alanya'da düzenlenecek 'Adım Adım 2023 İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma Toplantısı'na muhtarları davet etti.

MHP'den muhtarlara ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan, Alanya Muhtarlar Derneği'ni ziyaret etti. Muhtarlar Derneği'ni ziyarette Türkdoğan'a İlçe Yönetim Kurulu üyeleri ile Alanya Belediye Meclis Üyesi Mustafa Sünbül de eşlik etti. Türkdoğan, dernek ziyaretinde MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin talimatı ile 29 Mayıs'ta Alanya'da düzenlenecek 'Adım Adım 2023 İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma Toplantısı'na muhtarları davet etti. 
MUHTARLARI DAVET ETTİ
Türkdoğan, "Alanya Muhtarlar Derneği'ni Alanya Belediyesi Meclis Üyesi Mustafa Sünbül ve yönetim kurulu üyelerimizle birlikte ziyaret ederek, Genel Başkanımız sayın Devlet Bahçeli'nin talimatıyla 29 Mayıs Pazar günü gerçekleştireceğimiz 'Adım Adım 2023 İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma Toplantımıza' Muhtarlar Derneği Başkanımız Hasan Yüksel ve muhtarlarımızı davet ettik. Devletle milleti buluşturan mahalle muhtarlarımızla, yerel ve genel siyasi konular ve talepleri üzerine istişarede bulunduk" dedi. -Haber Merkezi
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner169